Skocz do zawartości
Forum

Pomocy w napisaniu upoważnienia


Gość Klaudia333222111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klaudia333222111

Witam . Jestem w trakcie wypowiedzenia umowy o pracę , pracuje w sklepie spożywczym , w poniedziałek ma być inwentaryzacja , w którym oddaje sklep i kończę pracę w tym sklepie . Przedwczoraj miałam wypadek z kręgosłupem i jestem na zwolnieniu lekarskim do końca miesiąca ,przez co nie mogę uczestniczyć w poniedziałek w inwentaryzacji , szef oczekuje ode żebym dała mu na piśmie osobę która ma mnie zastąpic w inwentaryzacji , i w tej sprawie proszę pomóżcie mi , podajcie wzór takiego pisma jak to napisać , bo jestem całkiem zielona w tym nie wiem jak zacząć i co dokładnie tam napisać , za wszelką pomoc dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Znalazłam coś takiego- takie zapytanie w internecie:

Szykujemy się do inwentaryzacji i mam pytanie czy kierownik jednostki może przekazać odpowiedzialności za wykonanie spisu z natury komuś innemu oczywiście za obopólną zgodą (pisemną nawet) ? czy tez nie

i odpowoedz na forum;
Witam,

obawiam się, że nie może nikt kierownika zastąpić, gdyż ustawa o rachunkowości twardo twierdzi (w takim wypadku) że kierownik jednostki nie może przekazać odpowiedzialności innej osobie (nawet za jej zgodą). Chodzi o odpowiedzialności za przeprowadzenie inwentaryzacji w formie spisu z natury. Wynika to z tego, ze do niektórych decyzji podczas takiej inwentaryzacji upoważniony jest tylko kier. (powołanie komisji, ustalenie daty spisu, wyznaczenia osób do zrobienia spisu i kilku innych czynności).

Pytanie czy Ty jestes kierownikiem sklepu czy własciciel?

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia333222111

Ja jestem tam zwykłym pracownikiem , na początku pracy podpisywaliśmy że jakby jakieś manko potem było to idzie to z naszej kieszeni , ale to już z innej beczki .. prosiłam o pomoc napisaniu upoważnienia

Odnośnik do komentarza

Klaudia jeżeli jesteś zwykłym pracownikiem na wypowiedzeniu to nic nikomu nie dawaj a skup się na swoim zdrowiu. Dokąd będziesz na zwolnieniu to nadal będziesz pracownikiem i należy się ci nadal wynagrodzenie chorobowe.

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia333222111

Wiem , wiem o tym wszystkim że wynagrodzenie mi się należy też , napisałam że mamy remanent i ja nie mogę uczestniczyć w tym i muszę dać osobę która będzie za mnie , chodzi mi tylko o upoważnienie !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...