Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata i od okolo 2. lat biore tabletki antykoncepcyjne (dwuskladnikowe). Pigulki nie zmienialam, od poczatku jestem na tej samej. Zawsze biore tabletki na czas, nigdy nie pominelam ani jednej i metoda byla dla mnie niezawodna do pewnego czasu. 3-4 miesiace temu w polowie blistra zauwazylam brazowe plamienie. Ginekolog powiedziala ze nie mam sie czym przejmowac, ze to normalny skutek uboczny i jesli plamienie sie powtorzy mam wrocic i zrobic badania. Od tamtej pory wszystko bylo w porzadku. Krwawienie z odstawienia wystepuje normalnie. Az do wczoraj, gdy znow zauwazylam plamienie, dzisiaj rowniez, brazowawy gesty sluz, pozniej jakby lzej z nitkami krwi i delikatny dyskomfort w podbrzuszu. Do konca blistra zostal mi jeszcze tydzien, wiec skad to plamienie? Martwie sie, czy jest ryzyko ciazy mimo, iz tabletki biore zawsze regularnie? Dodam ze przez ostatnie 2 tygodnie bylam dosc oslabiona z goraczka i ogolnym zlym samopoczuciem, ale nie bralam zadnych antybiotykow, nie wymiotowalam ani nie mialam biegunki. Prosze o odpowiedz, bardzo mnie to martwi a na wizyte u ginekologa musze czekac 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...