Skocz do zawartości
Forum

Coś nie tak


Gość Paulinako

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinako

Witam. Proszę o jakaś poradę bądź pomoc.

Z mężem planujemy dziecko . Ostatni okres miałam.7 marca trwał 5 dni ( cykle mam nie regularne) więc na ten moment miesiączka mi się zatrzymała.

Nie mam żadnych objawów przed miesiączka . Ostatnio z mężem kochałam się 4 maja a wcześniej 26 i 29 kwietnia . Wydawało mi się że przed 4 maja miałam dni płodne ( mój sluz na to wskazywał) . Od tej soboty zauważyłam skały śluz zabarwiony krwią w sobotę był bardziej brazowy przez 3 dni bardziej czerwony i dziś znów brazowy zauważyłam to przy podcieraniu papierem ( wieczór nałożyłam ppdpaske i rano były śladowe ilości na podpasce). Od jakiegoś czasu chodzę poddenerwowana może jestem trochę bardziej zmęczona niż zazwyczaj. Nie bolą mnie piersi. Brzuch praktycznie też nie. Czasem przez kilka sekund pobili podbrzusze ( tak było jakieś 2 dni temu ) bądź zakluje któryś z jajników ( też parę sekund ). Test robiłam 6 maja wyszedł negatywny oraz wczoraj i też wyszedł negatywny . Nie wiem co to może być a jestem już zrozpaczona...

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinako

Dodam jeszcze że nie mam mdłości jem tak jak zawsze może ciut bardziej wszystko mi "pachnie ". Co do zawrotpw głowy miałam może ze 2 razy w sobotę był jeden i z 2 tygodnie temu. Czasam mam też lekkie uczucie mdłości ale to bardziej za dnia niż z rana

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...