Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co oznacza nagłe uczucie zdenerwowania?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam mam problem z hamowaniem negatywnych emocji, od dziecka wszystko mnie denerwowało, zwykłe pytanie mamy ''jak w szkole'' miałam ochotę odpowiadać krzykiem, przepełniona irytacją i zdenerwowaniem. To jest tak, że mogę być smutna czy szczęśliwa, dosłownie jedna chwila wystarczy by wszystko się zmieniło, głos jakiejś osoby, czyn, stuk, słowo, muzyka, dotyk, pytanie sprawia nagle, że jestem w stanie kogoś uderzyć, wydrzeć się, kopnąć, płakać, dogryzać, kpić, jestem po prostu wypełniona negatywnymi emocjami, nawet jeśli to była przyjemna rzecz dla mnie. Są chwile, że jestem zdenerwowana zupełnie bez powodu - czasem zdarza się, że wystarczy sekunda, żaden stuk, ani słowo, ja już się gotuję ze złości, nie potrafię nad tym panować, muszę wyżyć się na kimś, na czymś, chociaż nikt niczym nie zawinił, moja irytacja wręcz sięga zenitu. Chciałabym wiedzieć, co to oznacza? Mam zaledwie 12 lat i niestety, wydaje mi się być to niepokojące.

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że nie potrafisz w konstruktywny sposób radzić sobie z negatywnymi emocjami. Możesz wybiegać złość, pójść na basen, wyładować się na worku treningowym, wymazać kartkę papieru, podrzeć stare gazety. Sposobów radzenia sobie z negatywnymi emocjami jest wiele - najważniejsze, by znaleźć metodę, która będzie dla Ciebie odpowiednia. Niepokojące jest jednak to, że negatywne emocje pojawiają się u Ciebie w sumie bez większego powodu. Wystarczy chwila, byś kipiała złością i gniewem. Uważam, że to może być zwiastun problemów nerwicowych, ale by postawić rzetelną diagnozę, należałoby się skonsultować z psychologiem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

A może zamiast wpasc w gniew irytację, chwyć za pioro i opisuj swoje emocje, albo wylewaj swoją złośc na papier. Jak na 12 letnią dziewczynkę styl pisania,sposób wyslawiania się, spostrzeżenia masz osoby 2 razy doroslejszej. Może pomysl, ze jak poradzisz sobie z piórem to poradzisz sobie tez z tą gwałtowną złością, której nie masz prawa jak wiadra pomuj wylewać na czyjąkolwiek głowę.

Odnośnik do komentarza
Gość dskfdlfh

Sprawa jest trudna. Ja bym ją podzielił na kilka możliwości.
1) chwilowy przejściowy stan, który minie najdalej po kilku latach

można się zastanawiać nad działaniami doraźnymi, być może złość jest spowodowana sytuacją w rodzinie

2) poważna choroba psychiczna

prawdopodobnie nic się na to nie poradzi, pseudolekarstwa służą tylko otumanianiu żeby się nie wyżywać na innych ale sama nie dasz rady wtedy nic robić

3) powodem jest jedynie zły charakter

najlepiej taką osobę umieścić wśród innych podobnych, żeby zrozumiała do czego prowadzą ciągłe kłótnie

Odnośnik do komentarza
Gość uwaga BOTera

Kasowanie demaskacyjnych wpisow nic nie da bo beda pojawiac sie zawsze.

Ha, zadna 12 latka nie potrafi napisac tak skladnego intelektualnie postu, bo w rzeczywistosci teksty pisze mocno juz dorosly BOT, czyli niejawny moderator dyskusji internetowych, albo w przypadku tego podejrzanego interesu poprostu platny, celowo wyspecjalizowany i podstawiony portalowy naganiacz.
Cala filozofia, ale skuteczna nie tylko na mlodych i glupich.

Tutaj mamy przyklad jak sztucznie tworzy sie content portalowy.
Bot zaklada fikcyjne tematy a ekspert odpowiada botowi a przeciez wie ze bot to niejawny moderator dyskusji internetowych, zatrudniony przez portal do tworzenia sztucznych tresci, aby naganiac lemingi lekarzom podpietym do interesu. Rozumiecie jak cwanie jest zorganizowany ten oszukanczy plan? :-D
Jak ktos chce sprawdzic czy jest mozliwosc pracy w charakterze moderatora dyskusji internetowych, to wystarczy wpisac fraze w wyszukiwarce. :-)

@kikunia55
Nie, wszystko zle rozumiesz.
BOTer to w slangu internetowym czlowiek platnie wynajety za aprobata zarzadu portalu do pisania sztucznych tematow. Nazywany przez bystrych internautow tak temu, ze wykonuje stale te same czynnosci jak robot. W tym przypadku jak najszybsze zmyslanie i dodawanie fikcyjnych watkow.
Co do azjatyckich wrzutek, to jest to skrypt, w duzym stopniu zautomatyzowany, ktorego mozna nazwac botem jako program komputerowy.
Jest to autonomiczne dzialanie internetowych, wysoko wyspecjalizowanych przestepcow, bieglych informatycznie. Portal az takich przekretow nie robi i nie ma z tym nic wspolnego.
Mimo wszystko portal aby robic zyski i tak chwyta sie oszukanczych metod, za co dozywotnio bedzie przeze mnie zwalczany.
Gdybym kiedys przestal sie pokazywac, to znaczy ze mnie przekupili.
Choc watpie w takie proby znajac pazernosc i chytrosc rzadzacch skrajnie komercyjnymi portalami. :-)
Na koniec nie sugeruj sie majakami tutejszych trolli a rozwaz przekaz eksperta od wirtuala ktorym jestem.

Ruch na forum moze zupelnie obyc sie bez autentycznych uzytkownikow.
Wystarczy zatrudnic odpowiednia liczbe ludzkich botow, wpuscic hejterow i reklamiarzy. Oni zrobia duzy ruch sami sobie odpowiadajac w swoich tematach. Taka praktyka wystepuje na forum Interii. Tutaj dziala z tego co widze tylko jeden boter a racze boterka, ale za to bardzo fachowa w tym co robi. Znakomicie oszukuje, ale popelnia kilka bledow, gdzie fachowiec od virtualu szybko takiego bota zidentyfikuje. Komputerowy laik ktory nie ma pojecia o wirtualu zazwyczaj nic nie podejrzewa.
Chcesz wiedziec jak dziala wirtual to poczytaj moje teksty na adresie utn.pl/Interia-Mordoru

Moderatorzy zwalniaja sie kiedy ktos im uswiadomi, w tym wypadku ja, ze pracuja dla przestepczej korporacji, albo gdy to wiedza i nie sa wstanie zablokowac fachowca od zwalczania nierzetelnych witryn internetowych.
WP to korporacja cwanych oszustow, tak samo jak Onet, czy Interia.
Moderator czysciciel to najnizsza funkcja w korporacji, za nedzne grosze, wiec nie ma chetnych na ta posade. Kiedy do akcji przeciw nim wejdzie fachowiec migiem doprowadzi ich do placzu i ucieczki.,
Natomiast pani ekspertka powinna byc na tyle inteligentna, aby rozroznic czy dany temat pisze 12 latka czy no wlasnie bot. Tutaj nie ma zadnego usprawiedliwienia - ewidentna wspolpraca w nagannej moralnie sprawie. Teraz KPW? :-)
Derlck

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...