Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży po uprawianiu pettingu


Gość arafkat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy w moim przypadku zajście w ciążę mogło być możliwe?
Mój poprzedni okres miał miejsce 6-10.07 ( najprawdopodobniej )
21-22.07 miałam krwawienie międzymiesiączkowe(22.07 było bardzo niewielkie,praktycznie znokome), wtedy też (23.07 także) przyjęłam tabletki hormonalne w celu całkowitego zahamowania krwawienia. Tabletki te przyjmuje już około 0,5 roku ze względu na bardzo nieregularny ,często zbyt długi okres(mam 17lat). Czasami zdaża mi się niestety zapomnieć o przyjęciu tabletki,więc raczej nie mogę powiedzieć że zawsze przyjmuje je regularnie.
Dnia 22.07 uprawiałam z chłopakiem petting,do stosunku nie doszło. (Czy to był mój dzień płodny?) Doszło jednak do wytrysku.Byliśmy ubrani więc to raczej pewne że plemniki się nie dostały wtedy do pochwy. Rano (około 5h później) dotknęłam kilkukrotnie miejsc intymnych,jednak uprzednio kilkakrotnie wytarłam rękę na której znajdowały się plemniki chusteczkami nawilżającymi.
Czy to możliwe że plemniki mimo kilkukrotnego wytarcia rąk to przeżyły i przeniosłam je wtedy do pochwy?
Wczoraj 2 razy bolał mnie brzuch i wydaje mi się że przez chwilę czułam bulgotanie. Dzisiaj nic takiego nie czuję. Za to mierzyłam teraz tempetaturę i pokazało 37,1*C a przeczytałam że to objawy ciąży. Ogółem czuje się słabo. Nie wiem czy faktycznie mogłam zajść w ciążę,czy to tylko panika. Bardzo się stresuję sytuacją,o niczym innym nie myślę od tamtego czasu,trzęsą mi się ręce.
Czy jeżeli zrobię test ciążowy po upływie 7 dni od uprawiania pettingu to da on prawdziwy wynik?

Proszę o odpowiedź na pytania!

Odnośnik do komentarza

nie martw się!!! raczej nie jesteś w ciąży!!!!!!!! przecież wytarłaś ręce a po drugie nie było stosunku!!!!!!!!! myślę, że się stresujesz tylko i się nakręcasz, że a może jednak coś się dostało, ale według mnie nie!!!!!!!!! a tabletki schowaj sobie w szufladzie gdzie masz bielizne jak będziesz szła się wieczorem kąpać to zawsze boiroąc majteczki weźmiesz i tabletkę!!!!!!!!! :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...