Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywny wynik testu przy pierwszych objawach ciąży


Gość bejbicka90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika462

Okres spóżnia mi sie jakies 10 dni...robiłam test ciażowy i wyszla druga nie widoczna kreska!Poszłam do ginekologa i pani powiedziała mi ze nie jestem..robiła usg dopochwowe ale powiedziała ze nie ma nic!Boje sie strasznie... A od wizyty mineło tydzien a okresu nie ma!

Odnośnik do komentarza

Witam Proszę o odpowiedź na moje pytanie. Od 5 dni opóźnia mi się miesiączka. W dniu, w którym miałam dostać miesiączkę czułam ból w podbrzuszu jak zwykle. Zrobiła dwa testy ciążowe ale wynik negatywny. Nadmienię, że od pół roku z mężem staramy się o drugie dziecko ale jak narazie nic. Czy to możliwe, że jestem w ciąży a wykonane testy pokazują wynik negatywny?

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Chce byc

witam ostatni okres mialam w polowie grudnia wczoraj zrobilam test wyszedla pozytywnie. po czym dzisiaj dostalam okres. zrobilam kolejny test i wyszedl pozytywny. co mam o tym myslec?? prosze o szybka odpowiedz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Gość mała12345

hej mam takie pytanie....czy moge byc w ciazy??? ostatnia miesiaczke mialam 13.01 (7 dni)...29.01 kochalam sie z chlopakiem 4 razy ale ani razu nie skonczyl l....za pierwszym razem umyl penisa jak i za drugim.....za 3 razem wytarl go dokladnie chusteczka i po jakims czasie wszedl we mnie ale juz nie doszedl......czy jest mozliwosc ze jakies plemniki dostaly sie do mnie i jestem w ciazy?? tydz temu troche poczytalam w necie i sie boje bo w zeszlym tyg troche wiecej siusialam a wczoraj i dzis mam 37 stopni tm a jest 09.02......czy jestem w ciazy??? okres mam miec za kilka dni i bardzo panikuje i sie boje:(:( odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Tak, możesz być w ciąży. Prawdopodobnie miałaś w czasie stosunków dni płodne. Stosunek przerywany to nie forma antykoncepcji. W dni płodne zazwyczaj wystarczy odrobinka spermy, chociażby z preejakulatu i już :)

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Lekarz to dość rzetelne źródło informacji, więc myślę, że to nie ciąża. Może to ze stresu tak Ci się okres spóźnia? Idź jeszcze raz do lekarza i niech przepisze Ci najwyżej coś na wywołanie miesiączki. A przedtem zawsze miałaś regularne cykle?

Odnośnik do komentarza
Gość bejbicka90

Witam,
zazznacze na wstepie , ze moj okres jest zazwyczaj regularny nawet co do minuty.
Od dwoch dni mi sie juz spoznia, zrobilam dzisiaj test, ktory okazal sie negatywny.
Staramy sie z partnerem od okolo pol roku o dziecko i nic...
Zazwyczaj jem malo i zazwyczaj cos slodkiego, od kilku dni jem jak opetana.
Bez ustanku... Przestakam jest slodycze i jem roznie rzeczy, ktorych zazwyczaj nie lubilam...
Mam problemy z nerkami zazwyczaj bolaly mnie nie do wytrzymania, teraz mam bol rowniez nieco mniejszy i chodze do toalety co piec minut...
Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...