Skocz do zawartości
Forum

dyskomfort


Gość naiwnalubgłupia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naiwnalubgłupia

Mój mąż to emeryt, ja - bezrobotna. Nasze oszczędności - to na nasz pochówek - żeby nie robić kłopotu rodzinie. Ale kto, komu sprzedaje nasze dane osobowe? I dlaczego dałam się wciągnąć w rozmowę telefoniczną "na policjanta"?
Dzień dobry. Aspirant jakiś tam, czy tu Pani - tu moje imię i nazwisko, zamieszkała - tu mój adres. Dlaczego nie stawiła się Pani na komisariacie policji dziś o 9.00? A dlaczego miałam się stawić? Zaraz pani wytłumaczę. Otóż pani dane osobowe zostały wykorzystane przez potencjalną złodziejkę w celu podjęcia pani oszczędności z konta bankowego. Pani zadaniem jest współpraca z policją. Nie wiem dlaczego wdałam się w dyskusję z fałszywym policjantem. Skończyło się z jego strony "ty głupia babo, chcesz żeby cie okradli - to twoja sprawa".
Ale w dniu wczorajszym - znów telefon "na policjanta". Bo pani konto bankowe jest zagrożone - ALE JA NIE MAM KONTA BANKOWEGO, no to ma pani pieniądze gdzieś w domu? NIE NIE MAM, CZY TO DZIWNE NIE MIEĆ PIENIĘDZY W TYM KRAJU? Rozłączył się. A mój niepokój pozostał. Dlaczego dałam się wciągnąć w taką rozmowę? Może za kilka lat dotknie mnie jakaś demencja i te zaskórniaki na własny pochówek oddam jakiemuś złodziejowi?

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej martwić się dniem dzisiejszym niż swoim pochówkiem za iles lat?

Mając demencję, może zapomnisz wogóle, ze masz pieniądze, albo sama z milym uśmiechem wręczysz je komukolwiek.

Boisz się demencji a nie boisz się, ze może mozg będzie Ci pracowal, ale będziesz niesprawna i zależna od osob trzecich. A może będziesz i z głową coś miała i z niepelnosprawnym ciałem?

Po co zamartwiać się do przodu?Miej ufnośc w Bogu, ze wszystko wygaśnie w Twoim życiu względnie spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...