Skocz do zawartości
Forum

Co znaczą te bóle stawów?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry, mam 15 lat. Od 4 miesięcy mam bóle stawów. Na poczatku bolały tylko duże stawy, ale obecnie bolą wszystkie. Drętwieją mi również kończyny, a stopy i dłonie sa wiecznie zimne. Często tez boli mnie glowa. Zdążają sie tez niewielkie krwawienia z nosa. Do tego strzelają mi wszystkie stawy. Pare dni temu bylam diagnozowana pod katem chorób reumatycznych. Nic nie znaleźli. Jakies 2 lata temu ugryzł mnie kleszcz i powstał rumień, niestety nie poszlam wtedy do lekarza. Test Elisa dwa razy wyszedl negatywny. W szpitalu zakaźnym powiedzieli ze nie ma podstaw do zrobienia testu Wester blot i odesłali do domu. Mialam robie wiele usg, prześwietleń, rezonanse i scyntygrafie kości. Moja babcia ma RZS. U mnie wykluczono zapalenie. Maja państwo pomysł w jakim kierunku jeszcze sie badać, albo co to moze byc za choroba.

Odnośnik do komentarza

Stawy czasem tez bolą ludzi od żle pracującej tarczycy.

Jesli leci Ci krew z nosa to pytanie czy nie masz anemii.

Może częsc bolow kości i stawów to bóle wzrostowe- masz 15 lat i proces wzrostu się nie zakończył.

Niewątpliwie- skoro drętwieją ci kończyny, to Twoim obowiązkiem jest utrzymywać ciało w sprawności-codzienna gimnastyka, taka prosta zwykła, polegająca również na obszernych wymachac i kręcaniu zarowno rękoma i nogami powinna być Twoim obowiązkiem- zanim wyjaśni się od czego cierpisz.

Może w sklepie z laboratoryjnymi odczynnikami kup sobie 1 kg siarczanu magnezu i codziennie w misce lub dużym garze wsyp sobie garsć tej soli i zalej cieplą wodą i mocz stopy polewając delikatnie całe łydki i kolana- w ten sposob dostarczycz sobie poprzez skórę dużo magnezu. W tej wodzie można moczyć nogi dwa lub i 3 wieczory. Potem nową trzeba sobie zrobić.
Nieraz tez bolą cale kości z powodu braku w organiżmie mikroolementow.

Może pij codziennie ziola oczyszczające np. zaparzaj sobie po jednej torebce pokrzywy i krwawnika i pij takie herbatki 2-3 razy dziennie.Po dwóch miesiącach zastanowisz się czy mniej cierpisz.
Możesz tez wstac rano, umyć zeby i wziąc do ust łyk świeżego oleju słonecznikowego i z 10 min przepuszczac go przez zęby z zamkniętą buzią(takie jakby płukanie jamy gębowej) a potem koniecznie taki majonez, ktory zrobi się w buzi wypluć i tak ze 3 miesiące.Robi się to na czczo.

A ten test Westerblot nie można zrobić za pieniądze bez zalecenia lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość PawełStrzyk

Jeżeli lekarze mówią że nie ma podstaw do szukania przyczyny bo jej nie ma to masz do wyboru dwie opcje. Albo idziesz do następnych lekarzy i czekasz aż w końcu coś znajdą, albo poproś o coś, co jedynie przytłumi objawy, bo być może tylko o to chodzi. Możesz sprawdzić różne preparaty czy coś. Nie wiem czy to działa, ale zostawię Ci linka do jakiegoś przykładowego, tu coś o tym piszą - https://bit.ly/2GltNx6

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...