Skocz do zawartości
Forum

Mięśniaki i usunięcie trzonu macicy przy podejrzeniu ciąży


Gość wjkmaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wjkmaria

w gabin. prywatnym lekarz ginek stwierdził z powodu mięśniaków i obfitych miesiączek, że trzeba usunąć trzon macicy, bo nie da się usunąć mieśniaków, mimo, iż nie chciałam tego robić.Usg było zrobione początkiem czerwca, a operacja odbyła się końcem września. Przy przyjęciu do szpitala badania usg już nie powtórzono.przyjmował mnie inny lekarz na podstawie ustnej, oczywiście podpisałam zgodę na operację. przed pójściem do szpitala znacznie powiększyły mi się piersi, z lekka osłabły miesiączki i zwiększyła się ogólna masa ciała z powiększeniem brzucha, miałam dobry apetyt, bolały mnie nogi i pracowałam ze zdwojoną siła. ze względu na wiek 46 lat nie pomyślałam ciąży, lecz po okoł 3 miesięcy po operacji wszystko zaczęło wracać do normy. czy mogła to być ciąża, jak to udowodnić i czy bez badania usg można robić operację. Mam z sierpnia morfologię, zwykłe badania moczu i usg z czerwca. dodam, że po zabiegu lekarze dziwnie na mnie patrzyli jakbym zrobiła coś złego. mój lekarz przed operacją na pytanie czy usunie tylko mięśniaka odpowiedział, że będzie dobrze, nie dawno odpowiedział, że po co wierzę. gdyby to była ciąża to czy w badaniu histopatologicznym powinna być o tym wzmianka, a jeśli nie to czy jest to możliwe do sprawdzenia. Proszę o wyczerpującą odpowiedź również procedur przyjęcia na oddział

Proszę jak poradzić sobie z tym psychicznie, śpię po 1-2 godzin na dobę,płaczę, nie jem, mam dreszcze, cisnienie nawet ok. 200/140 jestem roztrzęsiona nie mogę się skupić. taki stan trwa już od marca. brałam chwilę psychotropy, ale ze wzgledu na pracę musiałam odstawić z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...