Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Martwię się o partnera-czy to depresja?


Gość Magda Lena1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda Lena1

Byliśmy w związku 6 lat. Od 2 mc nie jesteśmy. Mamy poważny kryzys. Ja z depresją. Chłopak się starał. Teraz nie dał już rady. Nie dziwię się. Martwi mnie to że niby mnie kocha a nie ma pojęcia co dalej. Nie wie nic. Ma często doła i zły humor. Nie wiem co dalej ja chcę się starać już się zmieniłam a on mówi że nie wie czy chcę czy nie.
Prosiłam żeby poszedł do psychologa. Uważa że nie potrzebuje.
Jak mogę mu pomóc?

Odnośnik do komentarza

Pomóż sobie. Trudno się żyje z osobą, która ma depresję. Walcz o to, by wrócić "do normalności"
Depresja to nie wyrok, to tylko twoje myśli, a myśli można zmienić. Można nauczyć się pozytywnego myślenia, co nie jest łatwe, ale możliwe do wykonania.
Jak zmienisz siebie, to masz szansę na odbudowanie związku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy Pani partner ma depresję, czy po prostu zmęczył się długoletnią walką o Panią. Napisała Pani pytanie, jak pomóc chłopakowi, jak go nakłonić do wizyty u psychologa. A czy Pani dba o siebie, leczy się, bierze antydepresanty, korzysta z psychoterapii? Proszę pomóc w pierwszej kolejności sobie. Nie może być Pani terapeutą partnera, tak samo jak on nie ma mocy, by uzdrowić Panią. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Lena1

Tylko jak tu walczyć o kogoś kto nie wie czego chce. Nie jesteśmy razem od 3mc ale nadal razem mieszkamy i sypiamy. On nie widz i w tym problemu. Ja się czuję wykorzystywana bo seks z kimś z kim się nie jest w związku jest dla mnie nienaturalny.
Kocham Go bardzo i dlatego się zgadzam,tym bardziej że przez te 6 lat nie bylo seksu prawie wcale.
Gdyby tylko dał nam szansę na powrót to nie czuła bym się źle i wiedzialabym że warto się o nasz związek starać.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda Lena1

Do tego żebyśmy byli znowu razem. Zmieniłam się i chce o nas walczyć. Chce żeby dał nam szansę.
Właśnie niech sprawdzi czy jak do siebie wrócimy będzie dalej tak dobrze czy nie. Rozstać można się zawsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...