Skocz do zawartości
Forum

Pracowstręt


Gość Rocket

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przychodzę tutaj z takim problemem iż mam jakieś obrzydzenie do pracy.
Niezależnie od tego czy wykonywałem pracę fizyczną czy umysłową to szybko się wypalałem, czułem się źle, nieswojo i jedynie o czym marzyłem to to aby jak najszybciej iść do domu.
Mam też coś takiego że jak w danym dniu mam iść do pracy to od razu mam zepsuty humor i nigdzie nie chce mi się wychodzić a samą pracę staram się wykonać przy jak najmniejszym możliwym wysiłku i zaangażowaniu.

Męczy mnie już ta sytuacja i chciałem się was doradzić jak wy to wszystko widzicie?
Wiecie może co mi dolega?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dolega Ci pewnego rodzaju niecierpliwośc. Objawy, o ktorych piszesz są zupelnie normalne i może wręcz oczekiwane, tyle, ze w ostatniej fazie wieku przedemerytalnego.

W tym czasie ta drażliwośc pracowa jest bardzo wskazana, bo czas w końcu zwolnić swoje stanowiska pracy dla naszych następcow, co by bezrobocie nie wzrastalo straszliwie. Starzy nabierają uprawnien do świadczeń emerytalnych a blokują miejsca mlodym. A fee...

Czyli może moj wniosek jest mocno uproszczony, ale chyba się przedwcześnie zestarzałes. Pewnie Ci ogromnie przykro z tego powodu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...