Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego nie jestem już szczęśliwa?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ze sobą jakiś problem! Mam 16 lat. Zawsze byłam uśmiechniętą dziewczyną, a tak nagle wszystko się zmieniło. Nie mam pojęcia dlaczego. Denerwuje mnie obecność niektórych ludzi, ciągle jest mi smutno. Wstaję z myślą "dzisiaj dzień będzie lepszy", ale jak zwykle kończy się płaczem w nocy. Mam dziwne myśli, nawet samobójcze. Chciałabym z kimś o tym porozmawiać, ale nie wiem z kim i jak. Rodzicom? Nie mam z nimi takiego dobrego kontaktu. Nawet jeśli mieliby być to oni, to co im powiem? Że nie wiem co mi jest? Tylko mnie wyśmieją. mam tego dosyć. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czuję się źle. Nie mam komu zaufać.

Odnośnik do komentarza

Połowa problemu to twój wiek, zmiany hormonalne itp
Rodzice napewno cię wysłuchają i miedzy sobą poruszą ten temat i w tym wieku to 1 linaia rodzice.
Możesz zapisać się gdzieś w przychodni do psychologa.
Ile to trwa, bo może za tydzień ci mienie. Nie gadaj z kumpelami i nikim z młodym bo ci poradzą głupoty.
Albo poczujesz się nierozumiana, masz 16 lat, trafisz do jakiegoś psychologa , dzwonić umiesz tam się dowiesz zapwene na 1 wyzycie w 90% co ci jest.
I myśli samobójcze jak one wyglądają?

Odnośnik do komentarza

Na pewno na Twoje samopoczucie mają wpływ hormony, ale nie scedowałabym wszystkiego na wiek dojrzewania. Sama zauważyłaś zmiany w swoim zachowaniu i funkcjonowaniu. Niegdyś byłaś radosna, uśmiechnięta, aktywna, towarzyska, a teraz ponura, smutna, płaczliwa. Takiego stanu na pewno nie da się uzasadnić tylko wiekiem dojrzewania. Czy w Twojej szkole pracuje psycholog albo pedagog szkolny? Jeśli tak, to nie wahaj się skorzystać z jego pomocy i wsparcia. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...