Skocz do zawartości
Forum

czy on myśli że ma mnie w garści?


Gość alexis812x

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alexis812x

Spotykam się z chłopakiem bez zobowiązań. Na początku mi to odpowiadało jednak później zaczęłam się jakoś do niego przywiązywać,robić zazdrosna gdy widziałam go z inną dziewczyna. Przez długi czas ukrywałam to przed nim,jednak powiedziałam mu,że bym chciała się już ogarnąć i czy może być z tego coś więcej. On mi na to odpowiedział tylko ,że nie szuka związku..ale to już wiedziałam bo mówił mi to na samym początku jednak myślałam,że może zmienił zdanie. Na drugi dzień się spotkaliśmy na seks..I od tego czasu nie mamy już kontaktu:) zaznaczę jeszcze,że on nigdy się po seksie do mnie nie odzywał,nie interesował moim życiem,nie pytał co u mnie. Jednak prędzej prawil mi komplementy mówił że seks ze mną to marzenie:) Teraz czegoś takiego nie ma,nie wiem czy mu się już znudziłam..czy po prostu myśli,że ma mnie w garści potym jak się dowiedział,że chciałabym coś więcej.Fatalnie się z tym czuje..

Odnośnik do komentarza

Moja była tak miała, i wiesz do takich dziewczyn musi dotrzeć jasny przekaz, nie ma cie w garści, po całości klasycznie cię "wydymał"...
I to że ci z tym zle i w ogóle to zauważyłaś już stawia cię w lepszym świetle niż niż ty siebie widzisz teraz.
Powiem ci odrazu, że najmniej interesują facetów którzy są sensowni, kobiety za pieniądze, słabe, dające się manipulować, itp itd. Ja np: Miałem okazje bez spiny, skorzystać i to jest żałosne. Dziewczyna powinna się szanować, powinna być trudna do zdobycia, i miec charakter a nie latać tylko po browary. Skro masz już taką akcje za sobą to wiedz, że możesz z tego skorzystać. Wyciągnj wnioski, doświadczenie i pamiętaj do chwili gdy nie pojawi się przemoc zawsze słabośc i wina leży po stronie kobiety. Pies nie wezmie jak suka nie da. I z opisu to był osiedlowy Seba w Golfie. Szanuj się, a trafisz na kogoś kto będzie szanował ciebie.
Piszę bez owijania co sądzę, bo fajnie się nauczyć na czymś co nas dotyka. Byłem z dziewczyną, która została zgwałcona, i wiesz, poderwanie jej graniczyło z cudem. A gdy opowiedziała mi sytuacje, jej uroda + opis zachowania i ubioru wręcz prowokacyjny dla jakiegoś zboczonego wsiuna. I mimo to jak się ubrała, zwiększając ryzyko, to nie była jej wina choć ona zawsze będzie tierdzić inaczej. Więc pamiętaj też, że bywają rożni ludzie. Dbaj o to z kim gdzie idziesz, jakie sygnały wysyłasz, i czy dasz się podejsć. To wszystko zależy od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Greenala

Układ był dość jasny. W założeniu i Ty i on zgadzacie się na spotkania tylko dla seksu. Cóż, nie oszukał Cię. Komplementy w łóżku zawsze się mówi i dość jasne, że zazwyczaj osoba która jest w nim słyszy, że jest the best. Skoro sama piszesz, że poza tym nie interesuje go Twoje życie, wywiązuje się z umowy i Ty się na to wówczas zgodziłaś. Niestety, kobiety często się przywiązują do partnera seksualnego, oksytocyna i inne hormony.... A Ty wiesz coś więcej o nim, jak mijają jego dni?
Myślę, że po ostatnim spotkaniu się nie odzywa, bo zapaliła mu się czerwona lampka, że pora uważać i układ czysto seksualny się kończy.
Dla własnego dobra, sądzę że powinnaś to zakończyć.

Odnośnik do komentarza

"czy po prostu myśli,że ma mnie w garści potym jak się dowiedział,że chciałabym coś więcej."

On nic nie mysli oprócz tego, ze trzeba od Ciebie raczej zwiewac, bo umowa"tylko seks" Ci nie wystarcza.

A więcej nic on od Ciebie nie chce, bo Ty juz mu pokazałas, ze jestes zdolna do bycia z męzczyzną tylko dla seksu. A on pewnie z tych co nie chce się jeszcze lub nawet nigdy wiązac a nawet gdyby chciał się wiązac to nie z kobietą, która seks traktuje instrumentalnie.

Czyli dla Ciebie info, ze raczej ten "związek" się skończył a wniosek na przyszłośc? To już sama wyciągnij po wypowiedziach przedmówców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...