Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co zrobić?!


Gość Xxxa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chłopaka już od 6 miesięcy i jakoś 5tyg temu poznałam kolegę mojego brata polubilismy się i wgl podczas jednej imprezy pocalowalam się z nim i on mi teraz pisze ze mu bardzo zalezy i mi w pewnym stopniu też Ale też bardzo kocham mojego chłopaka co mam robić błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie wierze, czasem, że ktoś zadaje takie pytanie. :P
Co masz zrobić? Jeżeli kochasz swojego chłopaka i wiesz co to słowo znaczy jak nie to poczytaj i przemyśl to. Bo ja bym się poczuł zdradzony. To 1 dwa rozważasz tamtego.
Wez oganij się, i powiedz mu to co tu napisałas.
Niech on zadecytuje, czy cię rzci, czy nie. Ja bym cię rzucił bez namysłu. Krzywa akcja. Zasługuje na prawdę, jeżeli go kochasz. A nie kcohasz to daj mu opcje znalezienai sobie typiary która sie nie rozdwaja.

Odnośnik do komentarza

Xxxa, ile masz lat? Pytam o wiek, bo Twój wpis świadczy, że jesteś raczej bardzo młodą osobą. Nie powiem Ci, co masz robić. Wierzę, że sama znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Raczej sprowokuję Cię do zastanowienia, jak Ty byś się czuła, gdyby to Twój aktualny chłopak, z którym teraz jesteś, flirtował z inną dziewczyną, całował się z nią na imprezie (za Twoimi plecami) i rozważał, czy nie rzucić cię dla niej. Podejrzewam, że czułabyś się zdradzona. Postaw się zatem na miejscu chłopaka. Zadaj sobie też jeszcze jedno pytanie - czy rzeczywiście zależy Ci na chłopaku? Czy go lubisz/kochasz? Może nie warto zaprzątać mu głowy, skoro nie myślisz o nim poważnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...