Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z problemami z odżywianiem?


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam 15 lat, ćwiczę regularnie od około 1,5 roku, lubię sport zawsze byłam bardzo aktywna. W wieku około 10 - 11 lat zaczęły sie moje problemy z odżywianiem, zaczęłam drastycznie sie odchudzać i popadłam w początki anoreksji, mój metabolizm zwolnił i nie spalałam już kalorii tylko kiedy jadłam to tyłam, bo każdy posiłek był gromadzony w postaci takimi tłuszczowej na tak zwana " czarna godzinę". Rodzice zapisali mnie do psychiatry o musiałem zacząć dobrze jeść co nie wyszło mi na dobre, bo zaczęłam szybko tych, dostałam efektu jo-jo. Nie jestem otyła ale przeszkadza mi moja waga, pojawiła sie oponka i tłuszcz na udach, teraz nie jest tak źle bo mam dobrze rozbudowane mięśnie od ćwiczeń. Nadal nie jem prawidłowo, nie pozbył sie jeszcze myśli o anoreksji, czasami myślę że będzie łatwiej jak poprostu przestanę jeść, i mam bardzo skurczy żołądek, po każdym posiłku nawet bardzo małym jedzenie mi sie zwraca do gardła i wymiotuję. Często jest tak że sama powoduje te wymioty by tylko " pozbyć sie tego co zjadłam" nie moje schudnąć. Mam 166 wzrostu o ważę 55 kg. Wiem że moja waga jest prawidłowa ale chce sie pozbyć oponki i tłuszczu na udach, moja waga bardzo sie waha jednego dnia gdy zjem mniej ważę 51kg a za dwa dni gdy zjadłam trochę więcej ważę 55 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...