Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego śnię o byłym chłopaku?


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku z facetem od 6 miesięcy Bardzo go kocham a on mnie.Jednak od jakiegoś czasu kiedy nagle zaczął odzywać się były,który nie dawał znaku o sobie rok i z którym byłam 5 lat zaczęłam o nim dużo myśleć.w nocy we śnie pisze do niego miłosne esemesy które potem w dzień zaprzeczam mówiąc że nie kocham go.Powiem jeszcze ze to były ciągle mi mówi ze chce żebym wróciła do niego ze mnie kocha . .bardzo dobrze mi z obecnym facetem więc czemu w nocy pisze we śnie takie głupoty byłemu.???1

Odnośnik do komentarza

Zapewne nie kochasz go, aż tak bardzo, jak się to Tobie wydaje, skoro były chłopak "siedzi" Ci w głowie. Nie wiem co było powodem tego rozstania, ale jestem przekonany, że nie wyleczyłaś się z niego do końca.
A wysyłanie nocnych wiadomości jest po prostu żałosne, nawet jeśli nie do końca jesteś tego świadoma.
Ja na Twoim miejscu zakończyłbym definitywnie znajomość z byłym chłopakiem, gdyż to może zrujnować Twój obecny związek. No i stare porzekadło głosi, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Proponowałbym zablokować go w telefonie, bądź zmienić nr. Dodam jeszcze to - co wart jest facet, który chce Cię wyrwać, gdy Ty jesteś zajęta, rzekomo szczęśliwa w związku (?)

Odnośnik do komentarza

"w nocy we śnie pisze do niego miłosne esemesy" Nie wmawiaj sobie ze piszesz te SMSy we śnie. Ty je piszesz, bo nudno Ci, bo sobie coś w nocy dla urozmaicenia roisz a za dnia Ci wstyd przed samą sobą.

Rozstaliście się i facet się Tobą nie interesował. Jak mu się następna znajomośc skończyła czy znudzila to teraz sobie o Tobie przypomniał i bajki Ci wypisuje.A Ty dla chwilowej poprawy jego humoru bys tak w 5 min zburzyła to co zbudowalas juz z innym. Rada aby byłego wykasować jest bardzo sluszna. Aktualny co chwile pewnie nie prawi komplementów i do ucha nie sączy słodkich słow to ten z odległości znajduje sposób aby rozbudzac Twoją wyobrażnie. Tyle ze to raczej nic nie warte gadanie. Kiedyś się z Tobą rozstał i było mu bez Ciebie świetnie,

Nie niszcz tego co masz teraz, bo po co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...