Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego jestem obiektem drwin?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

znęcają się na de mną koledzy z klasy wszyscy ale najbardziej to dziewczyny. na lekcji prowadzą rozmowy o mnie i mnie obrażają i się ze mnie naśmiewają i wiele innych. nauczyciele jeszcze ich wspierają i udają ze tego nie słyszą bo wiedzą że ja nic nie powiem. praktycznie cała szkoła się na de mną pastwi ale to skąplikowane. rodzinie nie mogę tego powiedzieć bo też są z nimi i mówią o mnie dziwczyną co ja robie i w domu szepczą za ścianom. potrzebuje pomocy ale nie wiem co mam zrobić.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co trochę trudno w to wierzyć ,że wszyscy tylko skupiają się na tobie. W swoim mniemaniu jesteś obiektem zaintetesowania całej szkoły, a nauczyciele i rodzice są w spisku przeciw tobie. Dziewczyny całe lekcje cię obgaduja, czyli jesteś bardzo intresujaca postacią i dużo się wokół ciebie dzieje,że mają o czym mówić. Przemysl sobie,czy tak jest naprawdę, czy to twoja wybujala wyobraźnia podpowiada ci że jesteś taki wyjątkowy , żeby skupiać na sobie uwagę otoczenia. Nawet tą negatywną. Myślę ,że twój problem jest o wiele poważniejszy ,niż się wydaje. Powinieneś powiedzieć o tym rodzicom, choć psycholog szkolny też na początek może być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...