Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Potrzebuję pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem gejem, DDA i skończyłem studia i szukam pracy. Jestem w martwym punkcie i nie wiem co robić. Nie akceptuję siebie, mam niskie poczucie własnej wartości, nie widzę dla siebie przyszłości, mam hustawki nastroju. Cierpię na lekki lęk społeczny, wychodzę z domu, ale cały czas z tyłu głowy mam myśl-co inni powiedzą. Dotarłem do takiego punktu, że sam sobie nie poradzę. I tutaj pytanie czy ktoś poleciałby mi sprawdzonego specjalistę, który mógłby mi z moimi problemami ?

Odnośnik do komentarza

W twoim przypadku, potrzebny ci jest psychologa a wlasciwie terapeuta. Myślę,że najbardziej trafna będzie dla ciebie terapia w nurcie poznawczo behawioralnym. Znajdź takiego w swojej okolicy, kierując się opiniami. Jednak wizyty,to spory wydatek więc ,musisz być na to przygotowany.
Za to już bezplatnie , powinieneś zapisać się na grupę wsparcia dla osób DDA. Takie grupy znajdziesz przy poradniach ,leczenia uzależnień. Wiem,że będziesz miał z tym probem, ze wzgledu na twoją fobie, ale warto się przełamać, bo to byłby bardzo dobry krok z twojej strony. Życzą ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...