Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Samotność


Gość Nowy27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, czy to normalne że będąc kawalerem odczuwam dużą potrzebę bycia z kimś, może inaczej odczuwam dużą samotność. Jestem brunetem o normalnej budowie ciała wzroście 176 cm, tylko nie mogę nikogo znaleźć czy istnieje pewnego rodzaju pech względem miłości?? Dlaczego niektórzy zmieniają kobiety jak rękawiczki albo znajdują sobie te jedyne wymarzone a ja nigdy nie mogę nawet poznać rządnej kobiety. Hmmy może to ze mną coś jest nie tak.... Najwyżej zostanę starym kawalerem, ale mam pytanie czy istnieją tacy ludzie może jak ja którzy nie przyciągają uwagi w żaden sposób płci przeciwnej ?? Pytam i pozdrawiam a może są takie przypadki i się to jakoś nazywa.

Odnośnik do komentarza

Człowiek uśmiechnięty, pogodny, zawsze ma większe szanse na miłość, niż taki zgorzkniały, przegrany.
Trzeba wyjść z domu, szukać okazji na poznanie kogoś. Poszukaj w internecie, młodzi skrzykują się na wspólne wypady - rowerem, piesze wędrówki itd.
Trzeba zadbać o kondycję fizyczną, coś trenować. Jest tam okazja do poznania nowych ludzi, a lepsza kondycja poprawia samopoczucie i sprawia lepsze, ogólne wrażenie.
Ale też nie przesadzaj, mięśniaków mało kto lubi.
Czytaj. Jakieś ciekawostki pozwolą ci na swobodniejszy dobór tematów i rozwijają intelekt.

Tu mnóstwo chłopaków i dziewcząt pisze tak samo, jak ty.
Nawiążcie znajomości, poznajcie się.
Od razu będzie mniej samotnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...