Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak znaleźć prace ?


Gość Nieudana

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprowadziłam sie do Wrocławia specjalnie za praca, myślałam ze większe miasto wiec nie będzie problemu ze znalezieniem.. niestety, od czerwca jestem we wro pracowałam w 3 miejscach w jednej 3 miesiące w drugiej miesiąc i w trzeciej dwa miesiące obecnie nje mogę znaleźć normalnej pracy. Tak gdzie byłam zostałam oszukana i albo wypłaty nie dostawałam albo bym mobbing. Nie wiem co juz robic, rodzina mnie krytykuje ze do niczego sie nie nadaje ;( wysyłam cv byłam na naprawdę dużo rozmowach w dobrych firmach i co ? Nie udaje sie, zawsze znajdzie sie ktoś lepszy.. naprawdę nie wiem co juz mam robic. Nie mam ochoty wychodzić z domu, tylko płacze i martwię sie jak mam dalej żyć...

Odnośnik do komentarza

ja to jak nie mogłam znaleźć normalnej pracy to dorabiałam sobie zawsze to lepsze niż siedzenie w domu no i można nabyć jakiegoś doświadczenia po jakimś czasie znalazłam robotę na umowe o prace . teraz na rynku jest ciężko nie ma co wybrzydzać . pochodzić tez po po firmach złożyć cv nie każda daje w internecie . pochodzić po mieście czasem lubią dawać ogłoszenia na drzwiach sklepu nie ograniczać się do szukania pracy przez neta . Też nie wiem czego szukasz dokładnie w jakim charakterze?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...