Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Potrzebuję pomocy, ale jak mam ją uzyskać?


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę może od tego, że mam 18 lat i już od dawna, bo średnio od trzech lat, jestem świadoma tego, że mam duży problem.
W pierwszej klasie liceum próbowałam się ratować wizytami u szkolnego psychologa, ale nijak mi to nie pomogło. Myślę, że kobieta obrała bardzo złe podejście, w efekcie czego później bałam się próbować rozmowy z kimkolwiek. Jednakże od kilku miesięcy to, co mnie w sobie martwiło, zaczęło okropnie narastać i są momenty, w których wszystko tak bardzo wymyka mi się spod kontroli, a ja czuję się jakby wpływ na którykolwiek z aspektów mojego życia przeciekał mi przez palce.
Zaczęłam się zastanawiać nad wizytą u psychiatry, ale właśnie, nie wiem co w tym kierunku zrobić. Nie ma nikogo, kto mógłby mnie nakierować, a z rodzicami nie zamierzam o tym rozmawiać, mam sto procent pewności na to, że nie uzyskam od nich wsparcia. Czy aby umówić się do psychiatry potrzebuję skierowania? Lub czy po prostu powinnam iść do takiej przychodni i tam zapytać o wizytę i jej koszty? Chciałabym się przemóc jeszcze przed tym jak pójdę na studia, w nowym miejscu chciałabym zacząć wszystko od nowa, bez uczucia, że zatruwam każdą rzecz, jakiej się dotknę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...