Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy kiedyś wyleczę się z napadów paniki?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, mam pytanie związane z psychiką. od około pół roku czuję się odrealniona, ale w przeciągu ostatnich 3 miesięcy to się pogłębiło. te stany nie mijają. myślę o tym kiedy się budzę, idę spać, śnię nawet o własnych dolegliwościach. Byłam u lekarza psychiatry, który stwierdził napady paniki i stany lękowe. przypisał mi Zoloft. Uczęszczam też na terapię. Jednak strasznie obawiam się, że stan derealizacji nigdy nie zniknie. tu też moje pytanie: czyn kiedykolwiek to nastąpi? pytanie 2: czy kiedyś wyleczę się z napadów paniki?

Odnośnik do komentarza

Ja bym zglebil sie w to co je powoduje. Moze to sa jakies uprzedzenia moze jakies przykre doswiadczenia, zachwiana pewnosc siebie, napady lekowe w glosnych miejscach. Jaki jest bodziec ktore te napady wywoluje. Mowisz o wyobcowaniu. Jestes na diecie? Glodzisz sie? Sytuacja zyciowa. Jakies problemy, zycie w stresie. Jezeli wczesniej tak nie bylo musisz sobie przypomniec co sie zdarzylo kiedy zaczely sie pojawiac. Wszystko ma swoja przyczyne i skutek. Ja na marginesie nie polecalbym brania lekow pomoga gdy sie je bierze ale gwarancji ze te napady nie wroca po odstawieniu nikt Ci nie da a jedynie przepisza inny specyfik. Musisz szukac przyczyny. Kiedy sie pojawiaja, w jakich sytuacjach. Jak zaobserwujesz je u siebie staraj sie zachowywac swiadomie i obserwuj siebie, co w danej chwili myslisz, jakie sa te mysli szybkie wolne natarczywe. Moze to troszke dziwnie zabrzmi ale co ten glos w glowie mowi. Zapisuj przemyslenia moze dojdziesz do przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Nie przerywaj brania leków,tak jak ktoś wyżej radzi.
Masz kompleksowe leczenie,to kontynuuj je w takiej formie.Nie tylko, od lekarza czy terapeuty, zależy powodzenie leczenia,ale przede wszystkim od Ciebie,od Twojego zaangażowania i cierpliwości.
Powodzenia Ci życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...