Skocz do zawartości
Forum

Jestem w ciąży ze sporo starszym facetem


Gość załamana1919

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NatalkaM-I

Piszesz, że gdyby On podjął decyzję o aborcji to zastanawiałabyś się nad tym. Uważam, że podjęłabyś najgorszą decyzję w swoim życiu. Nie dlatego, że to ,,grzech'' ale dlatego, że konsekwencje są nie tylko fizyczne, ale i psychiczne. Fizyczne to takie, że już nigdy w swoim życiu możesz nie mieć dzieci!!! Lub mieć bardzo duże problemy z zajściem w ciążę. Gdyby powiedzmy facet zaproponował mi takie rozwiązanie od razu skreśliłabym jego jako wielkiego dupka niewartego uwagi. Obciążenie psychiczne - będziesz zawsze w swoim życiu widziała w swoich myślach potencjalne swoje usunięte dziecko. Widząc przechodzące mamy będziesz się stale zastanawiała, czy twoje dziecko wyglądałoby teraz tak samo i było tak samo szczęśliwe w tym samym wieku. Usunięcie ciąży to wyłącznie Twoja decyzja bo to Ty poniesiesz wszelkie tego konsekwencje nie partner. Ja na samym początku porozmawiałabym ze swoimi rodzicami. Przedstawiłabym zwłaszcza mamie na spokojnie całą sytuację dokładnie. Zapytałabym czy w razie czegoś pomogliby Tobie w wychowaniu tego dziecka. Piszesz, że rodzice są raczej konserwatywni. O ile tak jest straciłabyś również po usunięciu rodziców - na pewno. W przypadku urodzenia na pewno mogłabyś na nich liczyć. Dziecko rozładowuje zawsze złe emocje. Jest słodziaczkiem - niewinnym tego, że dorośli go powołali na świat przez swój brak wyobraźni. Zrobisz jak będziesz uważała. Twoje wahania nastrojów są typowe w pierwszym okresie ciąży. Nawet 30 latka ma opory, aby powiedzieć o dziecku rodzicom. Uwierz mi to będzie decyzja na całe Twoje życie i będzie miała wpływ na Twoją własną samoocenę. Wybacz, ale nawet dziewczęta w wieku 14 lat rodzą bo czyją wsparcie swoich rodziców. Jeżeli masz wątpliwości zgłoś się z tym problemem do psychologa. Porozmawiaj z kimś najbliższym, kto potrafi i doradzić i trzymać język za ,,zębami'' Trzymam za Ciebie i maluszka kciuki. A partnera zostaw sobie na deser bo będziesz miała jasność sytuacji i nikt nie będzie mącił już Tobie w głowie co będzie jak się będzie chciał wycofać. Bo będziesz miała wsparcie u rodziców.

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans1

Wy kobiety (komentujące) jesteście kosmicznie naiwne.

Coś mi się zdaje (i idę wręcz o zakład), że facet gdy tylko dowie się o Twojej ciąży to szybko zwieje do Rosji i słuch po nim zaginie. Niestety czasami bardzo ciężko wyegzekwować alimenty od faceta, który wyjechał do innego kraju Unii Europejskiej, ale.... od Rosjanina na 100% nie będzie to już możliwe.
ja to widzę tak, że facet Cię wykorzystywał tylko do seksu, i gdy dowie się o wpadce to będzie to ostatni moment w którym go ujrzysz.

Kobiety są naiwne. Znam wiele związków gdzie kobiety deklarują miłość do faceta.... a potem Ci faceci na osobności mi mówią, że "Wiesz hans... ja z nią tylko dla seksu bo niezła z niej sztuka, ale gdy mi się już znudzi to będzie inna".

Odnośnik do komentarza

~HansHans1

Kobiety są naiwne. Znam wiele związków gdzie kobiety deklarują miłość do faceta.... a potem Ci faceci na osobności mi mówią, że "Wiesz hans... ja z nią tylko dla seksu bo niezła z niej sztuka, ale gdy mi się już znudzi to będzie inna".

Niestety wielu facetów takich własnie jest. Tak postępuje ale sami sobie szkodzą w duzej mierze tym co robią. Moze z pczątku jest i fajnie,miło i przyjemnie ale jak chłop ma cokolwiek w głowie to prędzej lub pozniej zmieni nastawienie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...