Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak przestać czuć obrzydzenie do samej siebie?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

Co się ze mną dzieje? Odkąd pamiętam moi rodzice robili awantury bez powodu. Jak byłam młodsza myślałam, że to normalne. Im starsza byłam tym częściej posłałam. Pewnego dnia powiedziałam sobie dość. Przespałam przez to płakać. Częściej byłam wyzywana od idiotek, debilek czasem nawet od ku..w. Nienawidziłam tego. Pól roku temu coś we mnie pękło. Od pół roku płacze o wszystko. Czasem nawet bez powodu. Czuje się niepotrzebna. Nie raz myślałam o samobójstwie. Samookaleczałam się przez jakiś czas, ale to nie pomaga. Nienawidzę siebie. Tego jak wyglądam. Czuje obrzydzenie do siebie i swojego ciała. Tego jak się zachowuje. Odcięłam się od ludzi. Nie wychodzę z domu. Tylko do szkoły. Często muszę zmuszać się by wyjść z łóżka. Nie wiem co się dzieje. Ale powoli mam tego dość.

Odnośnik do komentarza

~roshen
Tak często my sami oceniamy siebie 100x gorzej niż inni nas widzą....

Tak bywa własnie.. Czasem niektorzy są wobec siebie zbyt krytyczni. Czy aby z Tobą tak nie jest w jakimś stopniu? W dodatku może takze przechodzisz wewnętrzne załamanie co też nie pomaga...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...