Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Dlaczego brakuje mi słów?


Gość t...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czuje się mniej inteligentny od innych tzn nie przetwarzam za szybko informacji jak inni nieraz muszę się zastanowić co mam odpowiedzieć lub brakuje mi słów niepotrafię zwiężle coś napisać np jak w tym komentarzu ,, Wszyscy piszą że Oni nie pokazują twarzy swojego dziecka...Osobiście mi to wisi czy pokażą dziecko przodem ,tyłem czy bokiem ,ale wiem jedno jeżeli pokazuje się rodzinne zdjęcia publicznie to nie ukrywa się twarzy swojego dziecka a wręcz odwrotnie ,dumny rodzic nie ukrywa swojego pociechy jest to po prostu idiotyczne... '' to jest komentarz do zdjęcia Roberta Lewandowskiego który był umieszczony na jednym z portali , czuy jest jakaś szansa ćwiczenia na podniesienie inteligencji

Odnośnik do komentarza

Bogactwo językowe, płynność wypowiadania się można wypracować, np. czytając więcej książek, wykonując ćwiczenia językowe, rozwiązując rebusy czy krzyżówki. Inteligencję da się stymulować, tym bardziej inteligencję językową. Wiele ćwiczeń rozwijających słownik można znaleźć chociażby w Internecie. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...