Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy z moim zdrowiem psychicznym wszystko jest w porządku?


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jeszcze młoda mam 12 lat i nadwagę. Mam pewne wrażenie że coś jest ze mną nie tak w prawdzie chodzę do psychologa byłam na kontroli u psychiatry,,mi się wydaje że wszystko jest dobrze nie ma potrzeby chodzenia do psychiatry".. Ale ja czuje że ze mną nie jest za dobrze. Mam:Ataki wielkiej złości ,jetsem nadpłaczliwa i nienawistna w tym sensie ktoś mi odmówi w środku mnie rozrywa ze złości.Jestem wkropce podaja mi mięte melise szaułwie,rumianek i te inne śmierdzące obrzydlistwa i nic wszyscy oprócz mojej matki która jest psychologiem(lecz nie jest w stanie mi pomóc)(tata uważa że jestem normalna) lecz cała reszta ma mnie za dziką... To mnie tak bardzo krzywdzi... Nie wiem czemu mi to robią... może taka jestem... BŁAGAM O ODPOWIEDŹ MAM ZA 6 DNI URODZINY I PROSZĘ ŻEBY MOIM PREZENTEM NIE BYŁ NOWY iPhone X TYLKO PORADA SPECJALISTY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Zioła, jakie pijesz, choć nie są zbyt dobre w smaku, na pewno Ci nie zaszkodzą. Są zdrowsze od niejednej herbaty, a tym bardziej jakichś energetyków. Myślę, że jeśli Twoja mama jest psychologiem, ma świadomość, że potrzebujesz jakiegoś wsparcia. Dobrze, że nie zostawiła Cię z problemami samej, ale próbuje Ci pomóc, stąd konsultacje u psychologa i psychiatry. Możliwe, że Twoje problemy wynikają z wieku dojrzewania i z czasem Twoje samopoczucie ulegnie poprawie. Nie załamuj się, staraj się dużo rozmawiać z mamą i współpracować z lekarzami. Wierzę, że wkrótce będzie lepiej. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...