Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie mam już siły, pomocy. Lenistwo?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się, ze choruje na hashimoto. Zaczęłam brac leki, myślałam ze pomogą, ze będę czuła się lepiej. Ale jest tylko gorzej. Wszystko to trwa od dwóch lat. Nie mam siły na nic. Jedyne na co mam ochotę to leżenie w swoim pokoju czy bezsensowne przeglądanie stron w internecie żeby ttlko zabić czas. Sen jest dla mnie wybawieniem. Odcielam się i od rodziny i od znajomych, potrafię za wszelka cenę wykręcić się ze spotkania z nimi. Kiedy już zostme zmuszona do wyjscia to czuje się jakbym była... obok? Jakby wszyscy mnie oceniali i nienawidzili. Coraz częściej zdarza mi się plakac czy wpadać w nagła panikę, często misze po prostu uderzyć się w twarz żeby się uspokoic. Jedynym uczuciem jakie odczuwam jest pustka. Dokaldnie! Pustka, nie ból czy smutek, albo chociażby samotność. Ta pustka jest okropna. Zauważyłam, ze okazywanie uczuć także przychodzi mi z coraz większym trudem, nawet na wymuszony usmiech nie mam już siły. Od jakichś dwóch miesięcy do tego wszystkiego doszły myśli samobójcze. Wszyscy mówią, ze jestem po prostu leniwa, może ro i prawda, ale jeśli tak, to co mam zrobić, żeby to zmienić? Nie mam już siły, czuje ze to wszystko mnie wykańcza. Oceny lecą w dół, moja samoocena, życie towarzyskie, wszystko. Czuje się jakbym powoli rozpadała się na kawałki i niszczyła wszystko. Wiem, ze w tym momencie brzmi to jak zwykle żale jakiejś głupiej nastolatki, może nawet tak jest, ale w takim razie co zrobić, żeby to zniknęło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...