Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy psychologiczne u 15-latki


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 15 lat od jakis kilku miesiecy wpadłam w jakies dziwne niezrozumiałe dla mnie fazy..tzn. mam tak ze tydzień czasu czuje sie jakbym nie jyla w swoim ciele nie mam na nic ochoty nke moge spać mam trudności z jedzeniem i nie mam kompletnie na nic ochoty... do tego nie moge sie w ogóle skoncentrować i pamiec mi siada.. mieszkam w Niemczech i mam chlopaka w polsce ale czesto się odwiedzamy wiec nie sprawia mi to nie wiadomo jakich problemów. Po przejściu tego tygodnia nic mi nie dolega wszystko wraca znów do normy i mogę sie wszystkim z powrotem cieszyc w odróżnieniu od tej fazy. Jestem zameldowana u psychologa i bylam juz na dwóch wizytach lecz 'diagnozą' bylo ze za duzo o wszystkim myślę i za bardzo sie przejmuje. Jedni mowia mi ze to wszystko przez okres dorastania i niedlugo samo przejdzie inni mówią zebym poszla prywatnie do psychiatry zamiast do psychologa i wziela jakies tabletki na probe. Juz sama nie wiem jak sobie z tym poradzic,komu wierzyc i co robic

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Objawy, jakie relacjonujesz, mogą zwiastować rozwijające się zaburzenia nerwicowe (zbyt duży stres, problemy ze snem, przejmowanie się itp.). Myślę jednak, że w tak młodym wieku łykanie tabletek nie jest najlepszym pomysłem. Lepiej popracować nad sobą u psychologa lub psychoterapeuty. Pozdrawiam i powodzenia!
Moze tak być jednak co mnie dalej w tym zastanawia to dlaczego objawia sie go fazowo, czyli tydzień jest właśnie tak jak opisalam a kolejny tydzień wszystko samo z siebie odchodzi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...