Skocz do zawartości
Forum

Cały czas odczuwam ciało obce w gardle


Gość Aneta112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy może ktoś był w takiej sytuacji jak ja? Od miesiąca czuje ja coś mi się przemieszcza od gardła do przełyku jakby ciało obce byłam dwa razy u laryngologa miałam robione tk szyi rzadne badanie nic nie wykazuje zęby tam coś było,ale jednak ja to czuje jak to się przemieszcza lub szuka wyjścia zaczyna mi się robić zimno serce bije jak zwariowane szum w głowie i czekam aż się usadowi i da mi spokój coś na chwile. nie jem już od dwóch dni bo nie mam wogólę apetytu.a może już się boje jeść żeby mieć spokój. Jeżeli ktoś wie gdzie się można jeszcze udać to proszę o poradę. miałam również badana tarczyce tez jest oki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość gdanszczanka123

Ja miałam podobne objawy po przebytej infekcji i kaszlu który utrzymywał się około 2 m-cy.Sądziłam że to nawet tabletka stoi mi w gardle .Stopniowo to jajkby ustępowało ale poszłam do ibternisty który skierował do laryngologia.
Laryngolog stwierdził że to refluks żołądkowy i polecił pójście do gastrologia.Ten zlecił gastroskopię który wykluczył refluks ale powiedziała mi doktor że to ucisk w przełyku na tle nerwowym .Czasami to czuję a czasami nie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...