Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Psycholog a walka z nerwicą


Gość WannaKnow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WannaKnow

Witam. Piszę tutaj na forum pierwszy raz ponieważ jestem bezsilny. Mam 26 lat i sam nie wiem czy to tak wyglądac ma ta walka z nerwicą. Byłem u psychologa i neurologa do tego rok temu robiłem inne badania: USG serca, Ekg z 6 razy. Krew, mocz i badałem tarczycę. Każdy mówi mi że to nerwica, przyjmuje tabletki setaloft 50. Biorę już 4 tygodnie i nie wiem czy te tabletki mam jeszcze przyjmować czy nie ? Mam brać je na stałe ? czy tylko na określony czas?. W dodatku przez dwa dni przestałem brać tabletki i wczoraj wieczorem świętując urlop wypiłem dwa, trzy drinki Whisky z Colą i zaczeło mi wariować sercę, tzn czułem że bije mi szybko do tego doszła panika bo bezradny jestem i nie wiem co się dzieje zawroty w głowie itp. Macie jeszcze pomysł co mam zrobic ? tzn jakie badania dodatkowe wykonać? Czy zażywanie alkoholu podczas leczenia może mieć zły wpływ na działanie leku ? tzn w dzień biorę a wieczorkiem wypiję

Odnośnik do komentarza

Raczej 'Alkohol i neurolog a walka z nerwicą'.
Nie wolno pić alkoholu przy zażywaniu leków.
Leki psychotropowe nasilają ośrodkowe działanie alkoholu, który zresztą jest czynnikiem generującym zaburzenia lękowe- w dłuższej perspektywie czasowej u każdego, a w krótszej perspektywie stanowi czynnik spustowy zaburzeń lękowych u osób z taką predyspozycją genetyczną. Należy stosować się tutaj ściśle do zaleceń lekarza. Zaburzenia lękowe, tzw. nerwicowe, leczy się efektywnie lekami dobranymi odpowiednio przez specjalistę psychiatrę i jest to leczenie długoterminowe.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...