Skocz do zawartości
Forum

omdlenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam pewien problem. Otóż mam 16 lat, chodzę do liceum i zawsze kiedy słyszę coś o krwi, wypadkach, zabijaniu, jak widzę jak ktoś bawi się igla ku nożyczkami, lub mówi o różnych rzeczach związanych z kontaktem seksualnym to momentalnie robi mi się słabo i kilka razy zdarzyło mi sie już z tych powodów zemdleć. Czy istnieje możliwość pójścia z tym np do psychologa i wypisanie jakiegoś zaświadczenia do szkoły a przy mnie np na edb uważano? Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

A może trzeba sobie pomdlec do oporu aby jakos pokonac tę fobię(?) na tematy okaleczeń ciała, jego obrażeń. A te problemy z mysleniem o kontaktach seksualnych to myslenie o Twojej defloracji? Przeciez w trakcie aktu seksualnego nikt nikogo nie kaleczy, nie pozbawia zdrowia ni życia.

A jak byłas dzieckiem i pobieglas na podworko i upadlas i np kolanko się stlukło a skóra się zdarła do krwi to koleżanki i koledzy omdlałą przynosili Cię do domu ,do mamusi?

A jak ząbek mleczny Ci wypadal i poczulas w ustach słodki smak krwi na chwilę ,to długo byłas nieprzytomna? A jak na borowanie zęba idziesz do dentysty to mdlejesz i pogotowie wzywają czy pani dentystka samą Cię cuci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...