Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poderwać dziewczynę ze szkoły skoro ja sama nią jestem?


Gość Oligator

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Podoba mi się pewna dziewczyna ode mnie ze szkoły i bardzo chciałabym się z nią umówić, przytulić ją, złapać za rękę i wszystko po prostu no. Aż mnie ciary przechodzą jak o tym myślę. Problem w tym, że ja sama jestem dziewczyną i boję się odrzucenia. Nikt w szkole nie wie, że wolę dziewczyny i boję się, że jakbym spaliła się w takiej sytuacji to... No nie byłoby fajnie. Macie jakieś sposoby by się do niej zbliżyć? Jesteśmy z innych klas i nawet nie gadamy ze sobą więc sama nie wiem jak to wszystko zacząć. Może napisać jej list i włożyć do plecaka? Sama już nie wiem co robić. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

Na początku przede wszystkim nie nastawiaj się, że ta relacja przerodzi się od razu w jakąś bardzo zażyłą znajomość, a nawet związek. Na początku po prostu pomyśl, jak zapoznać się z tą dziewczyną, a potem zadbaj o tę znajomość, jeśli Ci na niej zależy. Nie odkrywaj wszystkich kart na samym początku. Możesz napisać do niej list, po prostu do niej zagadać, napisać coś na portalu społecznościowym itp. Możliwości jest wiele, tym bardziej, że uczycie się w jednej szkole. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...