Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

brak zaintersowan


Gość dziwaak

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie wiem czy to sie tutaj nadaje ale chcialem sie poprostu wyzalic a moze i ktos cos doradzi. otoz mam 21lat i nie mam zadnych zainteresowan zadnego hobby bawet jak ktos mnie pyta jakiej muzyki slucham to mowie ze kazdej, bo nawet w takim czyms nie mam czegos okreslonego, poprostu slucham wszystkiego dobrego.zauwazylem ostatnio ze zyje zeby chyba poprostu przezyc i tyle.. nie potrafie nic ugotowac i ogolnie nic bardziej zlozonego do jedzenia, nawet nie wiem co dalej napisac..... masakra... jestem chlopakiem... najlepsze jest to ze nawet nie jestem pewny czy wole dziewczyny czy chlopakow, chyba to i to.... zadnego okreslonego celu w zyciu nic...... czy to moze byc winna nadopiekunczosci w dziecinstwie czy mam cos z psychika.... jestem strasznie obojetny wszystko mi jedno, nie umiem sie postawic.... moze jeszcze cos dopisze jak sobie przypomne....

Odnośnik do komentarza

nawet nie jestem w stanie teraz napisac co lubie robic.bo robie duzo rzeczy typu jazda na rowerze strzelectwo palenie papierosow... gry.. juz praca... ale nie jestem w stanie powiedziec ze to lubie, poprostu robie to bo co innego... nic mnie nie cieszy.. na niczym sie nie znam... w szkole dobrze sie uczylem ale ja rzucilem... bo mi sie odniechcialo.....

Odnośnik do komentarza

Myślę, że może Ci być trudno zdeklarować, co lubisz albo jakiej muzyki słuchasz, jednak jak przyjdzie, co do czego, to umiałbyś wybrać, która z dwóch piosenek podoba Ci się bardziej. To jest kwestia punktu odniesienia. Co do orientacji seksualnej nikt za Ciebie tego nie określi. Wierzę jednak, że Twoja tożsamość płciowa w końcu się ukształtuje i będziesz wiedział, jaka jest Twoja orientacja. Daj sobie czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...