Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak zmienić osobę mało towarzyską?


Gość martyna_29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martyna_29

MOja znajoma z uczelni jest typem samotnika, rozmawia ze wszystkimi, ale tez zauważyłam, ze lubi siedzieć z boku- odcinać się. Pracuje, ale czas najczęsciej spędza sama, sama wyjeżdża i twierdzi, ze to lubi. Wydaje się bardzo aspołeczna, bo człowiek jednak chce spędzać czas z innymi ludźmi, a ona poza uczelnią i praca spędza czas sama, nie chce z nami wychodzić do klubów, bo twierdzi, ze tam za duży hałas i ona woli muzykę jazzową, więc nie idzie nigdy z nami na imprezy. Jak zmienić osobę tak aspołeczną dla jej dobra? Przeciez człowiek to z natury istota stadna, więc to nie jest normalne, ze ona lubi spędzać czas sama z sobą.

Odnośnik do komentarza

Witam! Mysle ze jej zachowanie jest jak najbardziej normalne i poprostu jest juz taka osoba ktora nie potrzebuje towarzystwa caly czas . Ludzie sa rozni i maja rozne zainteresowania a skoro ona nie lubi wychodzic np . Do klubow i lubi spedzac czas we wlasnym towarzystwie i jej to odpowiada to nie warto tego zmieniac na sile . Rozumiem ze chcesz dla niej dobrze ale czy pytalas ja o to czy chce cos zmienic ? ja dobrze rozumiem takie osoby bo sama jestem typem samotnika i ambiwertka . Nie kazdy musi byc nie wiadomo jak rozrywkowy i towarzyski . Jezeli sama z siebie nie bd chciala nigdzie wychodzic to nie warto tego zmieniac na sile lecz nalezy uszanowac jej zdanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...