Skocz do zawartości
Forum

Pozytywny wynik testu ciążowego a brak ciąży podczas badania USG


Gość maludka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maludka

Witam.Mam takie pytanie otoz dnia 30 czerwca powinnam dostac miesiaczke i jej nie dostalam wiec w tym samym dniu zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywny.Miesiaczki nadal nie mam wiec wczoraj poszlam do lekarza ale on robiac USG na brzuchu powiedzial ze nic nie widzi ze to chyba za wczesnie i kazal przyjsc za dwa tygodnie.Czy to mozliwe ze jestem w ciazy ale USG jeszcze nie jest w stanie pokazac dodam ze oprocz braku miesiaczki mam jeszcze inne objawy takie jak podwyzszona temperatura w pochwie juz od ok 23 dni do tego piersi nabrzmiale bolace po bokach na srodku do tego na piersiach pojawily sie tez widoczne zylki ktore od gory piersi sa tez widoczne na brodawkach sennosc ktora zaczyna sie najczesciej w godz 12:30 13;00 tak jest codziennie i czesciej oodaje mocz.Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz bo po wczorajszej wizycie jestem jakas zalamana bo bylam pewna ze lekarz potwierdzi test.Dziekuje i czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Gość Michaśka16

Mialam taka sama sytuacje. Wynik testu (4 testow) pozytywny. Bylam w 7 niebie. Pragniemy z partnerem dzidziusia. Poszlam za 2 dni do lekarza ale zobaczyl tylko pecherzyk ciazowy ktory wygladal jak pusty. Mial jednak malenka kropeczke gdzie lekaz stwierdzil ze to najprawdopodobniej zarodek ;-) i tak otoz bylo. Odczekalam 1.5 tyg do nastepnej wizyty a tam juz bylo widac nasza fasolke. Takze glowa do gory. Zycze powodzenia i potwierdzenia wynikow testu ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...