Skocz do zawartości
Forum

Odpowiedni czas po zapłodnieniu, aby wynik testu ciążowego był pewny


Gość Bożena25

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pisanka

13 lutego mialam miesiaczke cykl mam regularny trwajacy 28 dni wychodzi z moich obliczen ze od 25lutego do 1 marca mam dni plodne a owulacje 26 l. niestety nie odczowam objawow jajeczkowania wiec ufam moim obl. dzien przed owulacja z mezem wzielismy sie do pracy:) z powodu ciaglych wyjazdow meza poprawilismy starania przez kolejne 3 dni.... dzis jest 2 marca 18 dzien cyklu chcialabym wiedziec kiedy moge wykonac test lub badanie bhcg ?? juz nie moge sie doczekac w dniu dzisiejszym czuje delikatne klocie w dole brzucha nie wiem czy to wynika z mojej ciekawosc ze juz sobie wmawiam cos sobie...... no i czy moje obliczenia owulacji i dni plodnych sa prawidlowe???

Odnośnik do komentarza
Gość Bożena25

1)Pytanie
Chciałam zadać takie pytanie: Bo w niedziele się kochałam z chłopakiem a mój chłopak był trochę wypity i nie wiem czy czuł czy nie czuł jak się wlewa we mnie ja w każdym razie nie czułam i chciałam się dowiedzieć jak doszło do zapłodnienia to ile dni trzeba odczekać po zapłodnieniu żeby zrobić test ciążowy żeby zobaczyć czy doszło do zapłodnienia.Proszę o szybka odpowiedź z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...