Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Uczucie ciepła w stopie


Gość Ivon.b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
nazywam sie Iwona i mam 30 lat.Moja ostatnia morfologia (mc temu)nie wykazala zadnych nieprawidlowosci.Nie mniej jednak jest cos co mnie niepokoi.Od ok 3 mcy dokuczaja mi silne bole miesniowe calego ciala tzw. lamanie w kosciach.Mimo wysypiania sie, jestem notorycznie zmeczona a ostatnio do tego wszystkiego doszlo"cieplo w prawej stopie".Uczucie ciepla w stopie towarzyszy mi od ok 2 tyg.Najpierw pojawialo sie sporadycznie, teraz towarzyszy mi caly czas.Idzie od podeszwy stopy w gore, ku piecie i kostce.Dodam, ze stopa ani mnie nie boli,ani nie piecze,ani nie swedzi.Z zewnatrz jest zimna, mimo ze od srodka grzeje jak kaloryfer.Tak jakbym zanurzala stope w cieplej wodzie, zaczynajac od piety...Nie wiem, jaka moze byc tego przyczyna.Nie przetrenowalam stopy, bo nie trenuje...nie siedze tez w jednej pozycji...Czekam na info, Iwona

Odnośnik do komentarza
Gość samozwańczy doktór

Hmmm, myślę , że może masz problemy z przetłuszczonymi włosami, albo stąpasz po gorącym piasku na plaży jedna stopą. Dokładnie tą , w której odczuwasz uderzenie gorąca. Może to być spowodowane także tym, że podczas kąpieli w wannie nalewasz zbyt gorącej wody i własnie tą stopę wsadzasz jako pierwszą. Wtedy odczuwasz uderzenie gorąca. Przyczyn może być wiele, ale te są najbardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

A może to kandydoza czyli Candida Albicans , o której to lekarze kompletnie nie chca słyszeć i lecza wszystko tylko nie to co potrzeba .

Lek. Jacek Ławnicki
Witam!
Uczucie ciepła w stopie może być spowodowane kilkoma czynnikami. Wśród możliwych przyczyn dolegliwości należy wymienić zaburzenia krążenia oraz stan zapalny w obrębie stawów. Konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który po zleceniu podstawowych badań skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Witam, niedawno przeszłam grypę, do tego miałam zapalenie tchawicy. Od tego czasu raz na jakiś czas dokucza mi uczucie ciepła w prawej stopie. Na tej samej stopie mam też haluksa. Nie wiem, czy to się z czymś wiąże, ale czemu akurat prawa stopa? Czytałam inne opinie, zawsze prawa stopa. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...