Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poradzi sobie z brakiem zaufania do partnera?


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Moze zaczne od opisu osob. Ja- osoba introwertyczna, bez rodziny i z mala liczba przyjaciol. Dodatkowo dodam, ze matka wraz z rodzenstwem znecala sie na mnie fizycznie i psychicznie. Ojca wiadzialem raz w roku. Matka mnie ostatecznie pozucila. Zajal sie mna ojciec. Partner- rodzina i przyjaciele, brak problemow rodzinych. Ogolnie mial w dziecinstwie dobrze. Poznalismy sie i od razu ze soba zamieszkalismy. Jestem typem balaganiarza, nic nie ma skladu i ladu. Rozumiem, ze mogl sie denerwowac, ale staram sie cos z tym robic i uwazam, ze mi to wychodzi. Na pewno jakies efekty sa. Od samego poczatku partner "droczac sie" ze mna wytyka mi wszystkie bledy, nie tylko w domu ale i przy ludziach. Dodatkowo portafi, tez w formie "droczenia sie" bawic sie moim kosztem, nasmiewac sie. Nie dotrzymuje obietnic. Wyjechalismy do Holandii I problem sie powiekszyl. Te uszczypliwosci i droczenie sie powodu spadek mojej samooceny do minimum... I zalacza mi sie agresja. Mowie mu o tym, ze mnie to boli. Slysze, ze mam isc do psychologa Bo mam problemymy z agresja. Zgadzam sie mam! Ale tlumaczac, ze Moze sie to zmienic, jezeli on tego nie bedzie robil, tylko mnie wspieral, nie dreczyl tekstami o wygladzie, gotowaniu, sprzataniu i nie robil sobie zartow przy ludziach z mojej osoby. Czuje sie zagubiony. Wzbudza to dodatkowo stany bezsennosci. Dopieka mi dodatkowo tekstami, ze ktos sie do niego usmiechnal. Jest taki i taki. MA ladny usmiech... W przeszlosci partner moj mial bardzo duze problemy z wiernoscia... Boje sie. Kocham i jednoczesnie nienawidze. Co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...