Skocz do zawartości
Forum

Paniczny strach przed utratą bliskiej osoby


Gość Xasd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Często mam taki dziwny stan, w którym zaczynam panicznie płakać, i nie umiem się uspokoić. Powód jest zawsze jeden, i ten sam - panicznie boję się, że stracę kiedyś swoją partnerkę. Między nami jest wszystko dobrze, zdecydowanie planujemy wspólna przyszłość.. Jednakże to nie pomaga. Racjonalne myślenie wyłącza mi się w tych chwilach. Nie umiem powstrzymać płaczu, i oblednej wręcz paniki, że kiedyś ja stracę. Dzisiaj przez dobra godzinę leżałem z nią, i panicznie się bałem. Mimo faktu, iż oczywiście moja dziewczyna starała się mi pomóc, nie byłem w stanie się uspokoić. Nagle, samo z siebie przeszło.
Miewam takie stany parę razy tygodniowo. Czy ktoś może mi pomóc? Proszę..

Odnośnik do komentarza

Kobiety u mężczyzn szukają sily, pewnosci, pomocnej i silnej dłoni. Jak tak bedziesz po wielokroc wpadal w takie lub inne ataki paniki to nie bedzie to dobre. Twoja partnerka raz drugi, piaty i dziesiąty Cie jak bedzie umiala to uspokoi, ale z czasem bedzie patrzyla na Ciebie jak na slabeusza- jak z takim np miec dzieci- opiekowac sie dwojka , moze trojka dzieci i jeszcze nim, bo mu co chwile zbiera sie na irracjonalna panikę. Jak sobie kiedys z tego zda sprawe to moze powolutku zechciec sie wymiksowywac z relacji.

A nie umiesz ze soba troche porozmawiac? Sam sobie potlumaczyc, ze zycia na 100 % nikt do przodu nie przewidzi i nalezy sie cieszyc z tego co ma sie tu i teraz. Doceniac to .A dlaczego sie boisz, ze stracisz partnerke? Przewidujesz tak od czasu do czasu, ze np. ulegnie wypadkowi i Cie osieroci? Czy zakladasz, ze nudny jestes to i zostawi Cie za miesiąc czy dwa?Jesli to drugie- to uwierz, ze zawsze kazde, najwieksze uczucie moze sie wypalic. I nikt wobec nikogo nie ma gwarancji bycia ze soba do grobowej deski. Jednak zdecydowana większośc cieszy sie, ze wlasnie doznalo uczucia wzajemnej milosci i ufaja swojej szczesliwej gwiezdzie i staraja sie patrzec pogodnie w przyszlosc. Wierza, ze jak beda z sensem starac sie, to to co jest dla nich najpiekniejsze bedzie trwac. Wazne jest dla nich ,aby byc lojalnym i postepowac wobec swojej drugiej połowki tak jakby oni chcieli aby ona wobec nich postepowała. A Ty na pewno zyczyłbys sobie aby Twoja dziewczyna co jakis czas wpadała wobec Ciebie w ataki bezsensownej i trudnej do opanowania paniki- umiałbys sobie poradzic z taka paniką u niej? Jesli umiałbys sobie poradzic u niej, to dlaczego nie umiesz sobie sam ze swoja panika poradzic, czemu nie umiesz czy nie chcesz pogadac ze soba po mesku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...