Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Samodzielne sposoby dbania o zdrowie


Gość Zdrowiejący

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pojawiają się problemy z hemoroidami to 

według mnie najlepszym środkiem jest Procto-Zac Memethol Barrier Spray.
Polecam. Na początku może być mało komfortowe ale tak naprawdę po kilku dniach pozbywacie się problemu.
Odnośnik do komentarza
Gość magda88

Ten sprej Proktozak uratowal mnie przez zabiegiem chirurgicznym. Szczelina po miesiącu sie
zagoiła. Przyznam ze pieczenie było konkretne na początku ale potem chyba się przyzwyczaiłem
bo nie było tak zle. Polecam 100%

Odnośnik do komentarza
Gość Janka35

 

Ja na przykład postanowiłam się dokształcić w fizjoterapii. Zdrowie całego ciała a zwłaszcza aparatu ruchu jest niezwykle ważne. Mam problemy z kolanem więc rehabilitacja jest wskazana, a wręcz konieczna, ale wiadomo kosztuje krocie. Dlatego powoli dokształcam się ze sposobów na ćwiczenia i w dbaniu o stawy. W kompendium wiedzy zaopatrzyłam się w Fizjo Kompleks https://fizjokompleks.pl/44-ksiazki-dla-fizjoterapeutow . Mają wiele ciekawych pozycji, a wysyłka jest bardzo szybka. 

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka9

Jestem zdania, że nie warto leczyć się samemu, gdyż zdrowie ma się tylko jedno, a wiele krzywdy można sobie wyrządzić. To co jest dobre dla innych nie znaczy, że sprawdzi się u Ciebie. Jeśli faktycznie nie po drodze Ci z lekarzem to polecam MojeZdrowie24. Jest dobrym i wygodnym rozwiązaniem dla zabieganych. Strona działa świetnie i jest niezawodna. Często umawiam się na wizyty online. Osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Renataaa

Nie lecz się samemu. Jak potrzebujesz konsultacji z lekarzem to polecam wizytę w formie wideokonsultacji w aplikacji mojezdrowie24. Lekarz mnie wysłuchał i dokładnie przeanalizował moje symptomy choroby. Lekarz był bardzo miły i empatyczny. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Judyttaa

Próbowałam się kiedyś sama leczyć i nic dobrego z tego nie wyszło. Gdy potrzebuję konsultacji ze specjalistą, a nie mam możliwości pójścia na wizytę stacjonarną to korzystam z mojezdrowie24. Czy ktoś też korzystał? Ja jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Polecam zawsze skonsultować się z lekarzem, nawet w błahych sytuacjach. Nie warto leczyć się na własną rękę. Ja korzystam z wizyt online na stronie mojezdrowie24. Nie muszę jechać przez zatłoczone miasto do lekarza, a zawsze otrzymam pomoc. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaŁoś

Jako studentka korzystam ze strony Mojezdrowie24. Polecili mi ją moi znajomi. Otrzymałam szybką pomoc i potrzebne leki. Jestem zadowolona i wdzięczna za pomoc. Czuje się bezpiecznie dzięki tej stronie. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...