Skocz do zawartości
Forum

Jak pomóc sobie po miłosnej depresji?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i pół roku temu przeszłam przez miłosne piekło. Od początku... Mam przyjaciela, który chciał ze mną być, ale w momencie kiedy ja chciałam z nim, to się pogubil. Nie wiedział czego chce i w ogóle. Zranił mnie. Powiedziałam o tym wszystkim mamie. Teraz? Wreszcie wszystko poukladalismy sobie i jestesmy razem, ale moja mama dalej tego nie akceptuje. Ja wiem, że się martwi, ale przykro mi jak ona nie słucha mnie, albo nie chce ze mną gadać, a jak już mówi, to jakbym ja strasznie skrzywdzila. Boli mnie to i to cholernie. Nie wiem co robić. Jak ja przekonać żeby mnie zrozumiała... Chciałabym żeby ona po prostu zrozumiała, że przy tym chłopaku jestem szczęśliwa jak przy nikim innym. Sama się dziwila co mi jest, póki się nie dowiedziała, że on jest tego powodem... Co powinnam zrobić? Jak ja przekonać?

Odnośnik do komentarza

Musisz sprawe wziąc na przeczekanie. Najpierw mamie opowiedzialaś jaki chlopak był wobec Ciebie nie w porządku, a teraz dogadałaś sie z chłopakiem i nie rozumiesz, że mama doskonale pamieta negatywne Twoje słowa o nim. I mysli sobie, że jak on kiedyś był niefajny to i za chwilę też może znów być niezbyt w porzadku, a Ty jej córka, bedziesz przez niego plakala. Pewnie uważa,że masz dopiero 17 lat i jeszcze trochę czasu na chłopaków. Niosą Ci zawirowania, niestabilnośc emocjonalną i jej sie to za bardzo nie podoba.

Nic jej teraz nie wytłumaczysz, musi przywyknąć, że jednak się z nim spotykasz, musi zacząć uważać, że jak on Ci się tak bardzo podoba, to się z nim spotykaj, musi nawet wziąc to pod uwagę, ze może jeszcze bedziesz przez niego plakała. Ale tak to jest w miłości: czasem euforia nas ze szczęścia roznosi a czasem jesteśmy wpuszczeni w otchlań rozpaczy. Jest to Twoje życie i sama musisz sie uczyć na swoich relacjach. Niczyje przewidywania, krakania- ze co to może być dalej Ciebie pewnie nie zatrzymają i ona musi sobie to uświadomić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...