Skocz do zawartości
Forum

Spóźniająca się miesiączka, biały śluz i bóle brzucha a ciąża


Gość onaem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem. Ogólnie miesiączkuję dość nieregularnie. Tym razem okresu nie ma już cały miesiąc (raz już kiedyś zdarzyło się opóźnienie ponad 20 dni), tyle jeszcze nie było. Od ok. 2 tygodni mam objawy tak jak przed miesiączką (bóle brzucha, biały śluz). Staram się wykluczyć ciążę, nie ukrywam, że boję się, że to jednak ona. Zrobiłam już 2 testy różnych firm w odstępie tygodnia - oba negatywne. Dodam, że współżyłam używając prezerwatyw (raz zdarzyło się bez przez 2 sekundy). Sama już nie wiem czy coś mogło aż tak wpłynąć na to opóźnienie. Rozważałam już różne opcje, począwszy od stresu (może się opóźnić, ale aż tyle?), może zabiegi rehabilitacyjne (prądy, lasery), duże ilości znieczulenia u dentysty, albo przeziębienie. Czy któryś z nich mógł na to wpłynąć? Czy może oba testy mogły się mylić? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wszystko mogło wpłynąć na miesiączkę - począwszy od przeziębienia, przez stres jak i znieczulenie u dentysty. Jeśli współżyłaś z prezerwatywą, a ta nie pękła ani się nie zsuneła, to raczej pewnosć co do zabezpieczenia masz. Wyjątek stanowi sytuacja kiedy, penis miał kontakt z pochwą bez zabezpieczenia, ale skoro testy są negatywne, pozostaje tylko myslec o spozniajacym sie okresie. Dla pewnosi zrob jeszcze jeden test za parę dni.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...