Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nie widzę sensu,nie ma wyjścia


Gość merry1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posze ten post bo musze wurzucic z siebie to wszystko co siedzi we mnie i meczy. Nie widze juz rozwiazania moich problemow,chociaz staralam sie naprawde wyjsc z tego bagna. Zaczelo sie od tego ze po rozwodzie 10 lat temu stracilam dzieci i mialam zasadzone alimenty na nich. Zwiazalam sie z czlowiekiem ktory jest niezaradnym zyciowo egoista,urodzilam mu corke i zostawil mnie dla innej. Od szesciu lat blakam sie z corka po rodzinie,mieszkam katem u ojca ktory jest alkoholikiem. Dlug alimentacyjny rosnie,mam komornika i zadluzenie na 80000zl. Nie splacam tego bo nie mialabym co dac dziecku jesc,pracuje na czarno,bo z pracy na umowe dostalabym takie grosze po obciazeniu ze nie dalybysmy rady. Z dziecmi z malzenstwa nie widuje sie prawie wcale,mieszkaja daleko a mnie zwyczajnie brakuje czasem na chleb nie mowiac o dojazdach. Niedawno zostawil mnie narzeczony z ktorym za pol roku mielismy brac slub,odszedl bo stwierdzil ze juz nie czuje motylkow i nie ciagnie go do mnie jak kiedys. Zostalam sama z corka i ogromnym dlugiem nie do splacenia. Nie widze zadnego swiatelka w tunelu,nie widze wyjscia z tego bagna. Moja przyszlosc to samotne zycie bez perspektyw,bez jakichkolwiek marzen. Nigdy nie bedziemy mialy z corka normalnego domu,nie pojedziemy na wakacje,nie kupie jej wymarzonego laptopa.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego po rozwodzie i utracie dzieci,kiedy zostałaś sama,to nie szukałaś pracy, żeby móc płacić alimenty ,tylko skupiłaś sie na znalezieniu, kolejnego dupka, który w twoim mniemaniu, miał rozwiązać wszystkie twoje problemy życiowe. ? Skończyło się tym ,że masz kolejne dziecko,na które cię nie stać. No tak,czy nie.?
Średnio mi zal,takich kobiet jak ty ,bo one same głównie są sobie winne, same pakują się w problemy, nie myśla racjonalnie ,tylko życzeniowo. Rodzą kolejne dzieci, kolejnym nic nie wartym facetom, nie mając najmniejszych szans,na ich wychowanie. Jedyne ,co cię tłumaczy,to to,że jesteś DDA.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...