Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co jest powodem strachu przed śmiercią u 16-latka?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam bardzo poważny problem dotyczący mojej osoby. Mianowicie od kilku miesięcy ciągle lękam się śmierci i tego co jest po niej choć mam 16 lat. W ostatnich dniach wzrosło u mnie poczucie bezsensu tego co robię, pustki i denerwującego mnie mijania dni. Chciałbym się skupić na tym co robię ale mój mózg ciągle wychwytuje coś co wzmaga mój lęk. Wiem ,że cierpię szczególnie na chronofobię, boję się czasu, tego jak mijał w przyszłości i jak będzie mijał i z tego powodu czuję się coraz gorzej. Dołują mnie też daty biograficzne osób i smuci mnie ,że ja też taką będę kiedyś miał. Denerewuje mnie irracjonalna przeszłość i przyszłość, która mnie nie dotyczy. Bardzo męczy mnie mój stan , odbija się także na mojej rodzinie. Staram się umówić na terapię biofeedback ,ale nie wiem jak sobie poradzić do tego momentu. Nie jestem też pewny czy będą też potrzebne leki i trochę boję się ich działania. Bardzo chciałbym zmienić mój stan,ale jest coraz gorzej i nie wiem co mam robić. Oczywiście mam wsparcie rodziny , ale moje dręczące myśli pozbawiają mnie jakiejkolwiek chęci do życia. Prosiłbym o o poradę i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...