Skocz do zawartości
Forum

pomocy czy jestem w ciąży


Gość Edzia97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam spoznia mi sie okres 5 dni. Mialam stosunek ja bylam na gorzehdy schodzilam prezerwatywa byla we mnie kawalek wystawalo wiec wyjelam. Po 4 dniach robiłam test wyszedł negatywny to były chyba dni nie płodne potem znów miałam współżycie i to samo było prezerwatywa we mnie to było w nocy o 12 rano poszlam do ginekologa zbadał mnie nic nie powiedzial ale nie mówiłam mu o 1 stosunku mowilam mu tylko o drugim więc wypisać mi tabletkę Escepelle i wczoraj ja wzięłam a okresu dalej nie mam. Myślę ze mogę być w ciąży po pierwszym stosunku ale boje się zrobić jeszcze jeden test czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Nie zaszlam bo wtedy robiłam test wyszedł negatywny ale myślałam ze za wcześnie zrobiłam i dziś jeszcze zrobiłam godzinę temu też negatywny czyli nie jestem z pierwszym stosunkiem chyba w ciąży ciekawe jak z drugim a tempa to jesteś ty.czytaj od początku ze też robiłam przed zużyciem tabletki i negatywny!

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Kochana, testy zrobiłaś za szybko. Od zapłodnieniu komórki jajowej do zagnieżdżenia się ludzkiego zarodka mija ok. od 7-8 dni, więc po 4 dniach test z moczu nic by nie wykrył.Test z moczu robi się w dniu spodziewanej miesiączki, a z krwi Beta HCG ok 8 dni po zapłodnieniu ale trzeba wiedzieć kiedy ono było. To nie prawda że jak jesteś w ciąży to zaszkodziłaś dziecku tabletką "po" Tabletka "po" zawiera Lewonorgestrel, który działa jak progesteron. Progesteron jest bardzo ważny w początkach ciąży, więc jeśli byłaś już w ciąż, to tabletka "po" wzmocniła ciąże. W ulotce powinno być napisane że nie zagraża istniejącej ciąży.Napisz jak zrobisz test.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Miesiaczke powinnam mieć 23 października a nie dostałam i 23 robiłam też test negatywny dwa dni temu też robiłam i negatywny a Poza tym w czwartek byłam u ginekologa po tamtą tabletkę escepelle to mnie zbadał i przecież by wykrył ciąże. Czy mam jeszcze poczekać parę dni i znów zrobić test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...