Skocz do zawartości
Forum

Leczenie kanałowe zęba


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam na imię Ola i mam 16 lat, około rok temu miałam leczenie kanałowe górnej, lewej piątki, niestety trafiłam na złą dentystkę i miesięc później trafiłam znów na fotel dentystyczny, tym razem do innej dentystki, znów przeszłam to samo , minął rok a ja boję się że i tym razem znowu mogę teafic do gabinetu z tym zębem. Boli mnie on przy nagryzaniu i stukaniu dolnym zębem o górny. Czy to normalne? I czy to normalne że mam tak niski próg bólu że pomimo 3 znieczuleń i tak trzymają mnie inni

Odnośnik do komentarza
Gość aleksandra
W dniu 21.10.2017 o 23:27, Gość a...m napisał:

Dzień dobry mam na imię Ola i mam 16 lat, około rok temu miałam leczenie kanałowe górnej, lewej piątki, niestety trafiłam na złą dentystkę i miesięc później trafiłam znów na fotel dentystyczny, tym razem do innej dentystki, znów przeszłam to samo , minął rok a ja boję się że i tym razem znowu mogę teafic do gabinetu https://edclinic.pl/uslugi/leczenie-kanalowe-torun/.  Boli mnie on przy nagryzaniu i stukaniu dolnym zębem o górny. Czy to normalne? I czy to normalne że mam tak niski próg bólu że pomimo 3 znieczuleń i tak trzymają mnie inni

? to wysoki czy niski próg bulu, zawsze można zrobić znieczulenie innym środkiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...