Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wstydzę się siostry


Gość JakasMasakra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JakasMasakra

Mam naprawdę duży problem! Wstydzę się mojej siostry! Nienawidzę jej, ale jednocześnie... Kocham ;( no bo to moja siostra... Zawsze dobrze się trzymałyśmy, ja z mężem jej trochę pomagaliśmy, ale to co ostatnio się o niej dowiedziałam jest dla mnie jakimś koszmarem! Ma już te swoje dwadzieścia parę lat i dwójkę dzieci. Jej synek ma 2 latka i problemy z mową, właściwie to wcale się nie odzywa. Jest dosyć wesołym dzieckiem, ale nie zanosi sie żeby zaczął mówić. Może przyczyną jest to, że jego matka... Pier**li się za pieniądze! I to na oczach swojego 2 letniego synka!!! Ona się do tego nie przyznaje, ale ja jestem pewna! Widziałam przez przypadek rozmowę u niej na fb, jak pisała z jakimś palantem że... Nie chce tego opisywać, ale umawiała się z nim na seks, i mówiła że dzieckiem ma się nie przejmować bo da mu telefon do zabawy i będzie z głowy... Boże ja nie mogłam w to uwierzyć, płakałam strasznie, nie wiedziałam co mam zrobić... Zwierzyłam się mężowi, ale później sama nie wiedziałam czy dobrze zrobiłam... Było mi tak przykro, i tak szkoda mojego małego siostrzeńca, ja go tak kocham ;( ciężko mi było w ogóle nawet odpisywać jej na smsy, jak miałam jej powiedzieć że wiem o tym? Milczałam, i trzymałam jakiś tam dystans... Aż w końcu raz przy kłótni z mężem On wykrzyczał mi że dowiedział się od tego faceta, że Ona to robi za pieniądze i że jej mały synek się na to patrzył! Zadzwoniłam do niej i przyznała się, że za pieniądze, ale ponoć tamtego dnia kiedy przeczytałam jej wiadomość w końcu nie poszła, i że nigdy przy synku by tego nie zrobiła. Jeszcze byłam w stanie w to uwierzyć, gdyby nie moja mama, która dzisiaj mnie dobiła... Mówi, że mój bratanek ma dziwne, zboczone zachowania, że jakby udawał, że uprawia seks, że ją to niepokoi i że to na pewno ten dupek, jego ojciec coś mu pokazywał.... Nie wydaje mi się żeby to jego ojciec ;((( Boże jak ja mam z nią teraz rozmawiać, jak mam jej powiedzieć żeby nawet się mnie nie pytała czy ja i mój mąż coś dla niej zrobimy?! Bo nie zrobimy... Dlatego że ja się już jej po prostu wstydzę.

Odnośnik do komentarza

Współczuję ci siostry.!
To co ci poradzę,będzie trudne do zrobienia,bo takie sprawy w obrębie rodziny,zawsze są trudne,ale myślę,że to konieczne.
Musisz zagrozić siostrze,że złożysz do sądu wniosek, o pozbawienie jej praw rodzicielskich, jeśli nie zmieni stylu życia i nie zajmie się dzieckiem,tak jak powinna.
Nie patrz,na wstyd,czyjeś opinie,czy na to jak to wpłynie na relacje w twojej rodzinie. To pewne,że będzie trzęsienie ziemi,ale musisz być ponad to...bo to wszystko,nie jest ważne.!
Dobro dziecka,jest najważniejsze i taki cel powinien ci przyświeca,a to dobro jest zagrożone.
Kto mu pomoże jak nie ty..no kto..?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz zrobić coś dla siostry, to najlepiej postrasz ją sądem rodzinnym, że jeśli nie przestanie "zarobkować" na oczach dziecka, to złożysz wniosek do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich. Rozumiem, że siostra pracuje, wykorzystując swoje ciało, z powodu problemów finansowych? Może warto byłoby jej zaproponować inną ofertę pracy w zależności od jej wykształcenia i umiejętności. Dziecko mogłoby pójść wówczas do żłobka, chyba że mógłby się nim zaopiekować ktoś z rodziny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...