Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie pęcherza moczowego w ciąży


Gość Ania kub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jakiś czas temu znalazłam się w takiej sytuacji:
Po poporodowym wypadnieciu narządów rodnych, zaszlam ponownie w ciążę. Oczywiście już na początku ciąży doszło do całkowitego wypadniecia przedniej i tylnej ściany pochwy. Sikanie i załatwianie się robiłam rano, bo później było to niemożliwe. W dniu wizyty u lekarza(w ciąży zawsze mam dwóch ginekologów, z którymi konsultuje wyniki badań i inne,mam zespół antyfosfolipidowy) sytuacja postawiła się na tyle, że wypadania nie było widać. Lekarz zbagatelizował problem, uznając moje słowa za wymysł i nakazujac nie obarczanie innych moimi *urojeniami*. To był piątek. Od tamtej pory przez następne kilka dni nie sikałam już w ogóle. We wtorek pojechalam na wizytę do drugiego lekarza ginekologa. Mialam zamiar zrezygnować z wizyty, ale ostatecznie na nią pojechalam. Brzuch w ciągu tych kilku dni znacznie się powiększył i wypadanie narządów było bardzo dokuczliwe(mniej więcej tyle ile pomieści szklanka 250ml). W obrazie USG dziecko nie było widoczne, bo wszystko zakrywal wypełniony pęcherz moczowy. Ogólem po założeniu drenażu wpłynęło z niego 2,5l płynu. Ginekolog powiedział, że przyjechalam kilka godzin przed peknieciem pęcherza moczowego. Pytanie brzmi: Co groziło mi i dziecku w przypadku pęknięcia pęcherza moczowego???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...