Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie pęcherza po stosunku


Gość quasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje porady. Po odbyciu stosunku z mężem czułam pieczenie w okolicach intymnych, oraz pieczenie podczas oddawania moczu. Następnego dnia dodatkowo po oddaniu moczu i podcieraniu się widziałam różowe plamki(jakby delikatne plamienie). Dodatkowo cały czas mam uczucie parcia na mocz. Nie rozumiem skąd się to bierze, skoro po jednym stosunku jest wszystko dobrze, a po drugim mam właśnie takie ww. objawy. Martwi mnie czy wszystko jest w porządku. Bardzo proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

to może być zapalenie pęcherza, nie na darmo nazywają tę przypałość chorobą miesiąca miodowego, sama tak miałam i pomogł mi urofuraginum max, kilka dni i po problemie, pij dużo wody i zawsze przed i po stosunku oddaj mocz wtedy ryzyko zapaleń mniejsze

Odnośnik do komentarza
Gość kama234567

Najważniejsza będzie tutaj profilaktyka. My kobiety mamy wyjątkowo nieciekawie umiejscowione narządy płciowe. Przede wszystkim pamiętaj o dwóch najważniejszych rzeczach: piciu dużej ilości wody i sikaniu po seksie. Problematyczne jest zwłaszcza to drugie, bo wiem, że niektórym z was się nie chce zwyczajnie zwlec z łóżka do łazienki, a inne wstydzą się swoich facetów. Możesz również stosować urofuraginum jak tutaj Ci proponują.
Zerknij sobie również na stronę:
https://sexpolis.pl/syndrom-miesiaca-miodowego/

Opisane jest na niej jak radzić sobie w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...