Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co oznacza takie zachowanie?


Gość Norbert767

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Norbert767

Witam!

Odrazu zaznacze że mam 17 lat i jestem trochę nieśmiały (mam wrażliwą psychikę), przez co czasami dziwnie się zachowuję wśród ludzi.(często bardzo cicho mówie czego nie czuje i mysle ze mowię normalnym tonem)
Do tego dochodzi to, że coś tam ćwiczę na siłowni i wyglądam nawet w miare dobrze co widać, a przy mojej psychice to trochę czyni ze mnie dziwaka w tej sytuacji.

Ten wstęp jest bardzo ważny aby można dokładnie zrozumiec te sytuacje które mi się przydarzyły, ja ich nie rozumiem

Miałem w życiu 3 sytuacje z jedną dziewczyną i 2 kobietami, w których one, gdy coś zrobiłem lub powiedziałem (nie bezposrednio do nich) popatrzyły na mnie a później zaczęły się śmiać. W moim odczuciu były to tak jakby naśmiewanie się ze mnie, tak to poprostu.

Tej dziewczyny już nie spotykam, ale te 2 kobiety sporadycznie widzę i mam jakiś kontakt słowny z nimi i zawsze jest podobnie, zawsze jak popatrzymy na siebie to banan na twarzy i śmiech.

Proszę o wyjaśnienie mi tego, bo ja tego całkowicie nie rozumiem.

Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza

No faktycznie jesteś bardzo przewrazliwiony. Pewnie to znaczy tylko tyle,że na twój widok śmieją się bo cię lubia i to dobrze jak ktoś tak reaguje. A co lepiej by było ,jakby miały zła minę,to co byś wtedy pomyślał. ? Nie bierz tak wszystkiego do siebie,bo ludzie nie przywiązują ,aż takiej wagi do każdej miny,gestu czy słowa,które inni powiedzą.
Popracuj trochę nad pewnością siebie,bo masz z tym problem.
Wizyta u szkolnego psychologa mogła by ci w tym pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...